Wpis z mikrobloga

@gugulec: Tak jest też w polityce. Pisowcom Jarek może nasrać na klatę, opozycji Tusk, k0nfederacji Janusz itd. I tak wszyscy powiedzą, że deszcz pada póki mówi to ich guru. Po co kierować się rozumem, jeśli można bezmyślnie iść za emocjami?
@WaveCreator: Możliwe, ale mając w pamięci ostatnie żałosne fikoły na temat twitta Sikorskiego to nie uważałbym tych wyborców za oddzielną, lepszą rasę. Sam mam zamiar zagłosować na opozycję, ale nie będę nikogo ślepo bronił kiedy pieprzy głupoty, bo politycy to nie jest moja rodzina.

panie symetrysto


Srysto.
Uga buga nie wolno nic złego powiedzieć na Tuska bo PIS też zuyyy. W swoich wpisach chwaliłem PIS, krytykowałem PIS, chwaliłem opozycję i krytykowałem
@gugulec: to ten sam gatunek ludzi co ci od Apple - napluja im w ryj a ci że smakiem zlizują.
Podziwiam gościa za starlinka i spacex natomiast jego akcje z pompowaniem dogecoina i ogólnie krypto akcje na giełdach, obecne parcie na Tesle i całkowity hejt na wodór pokazuje że to żaden geniusz a Instagramowe bożyszcze z wybujałym ego i swoimi interesami które stawia ponad głośno wykrzykiwane ideały - czyli hipokryta.
I
@cweliat: Jak Hitler budował autostrady to trzeba je zburzyć dlatego, że jego rząd to budował? Docenianie niektótych ruchów i inwestycji nie wyklucza tego, że jestem zwolennikiem odsunięcia PIS od władzy co wyżej napisałem. Porównanie ze złodziejem nietrafione, bo zakłada że 100% działań to szkody, co jest nieprawdą. Każdy rząd miał swoje sukcesy i porażki (w różnej proporcji), tylko betony partyjne okopane w swoich poglądach nie potrafią tego zauważyć.

Przykład? Baltic Pipe.
@gugulec: przecież tak już jest od jakiegoś czasu. Jak janusze po pandemii mówili 'pracownicy powinni wrócić do biur' to wykopki buńczucznie mówiły, że janusze to sobie mogą gadać, a wykopki prędzej zmienią robotę niż wrócą do biura.

Ale jak pan Elon powiedział, że czas wrócić do biura, to nagle u niektórych narracja zmieniła się o 180 stopni: dobry pan Elon, ma rację, w biurze ludzie pracują wydajniej.
@gugulec: Z drugiej strony odkąd Musk zaczął wypisywać swoje kretynizmy na Twiterze to nagle Wykopki uznały, że rakiety ma beznadziejne, starlink to gówno, a Tesla nawet nie jeździ a tak w ogóle to wszystkie jego biznesy się same zrobiły a Musk tylko kradnie zyski.

Uważam Muska za pajaca za względu za jego poglądy ale szanuje za biznesy które stworzył.
@gugulec: Ja myśle ze każdy po wydaniu 100mln na POMOC Ukrainie ma prawo robić co chce. Ale co tam. Lepsza opinia spierdoxow co kawę na pomoc Ukraińcom na zbiórkę pod sklepem wsadzili.