Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1228
Mam za sobą prawie całą nieprzespaną noc przez #!$%@? komara. Myślałem, że się załamię nerwowo albo dostanę białej. Kilka godzin bzyczenia nad uchem i gryzienia wszędzie. Głowa, uszy, dłonie, nogi, plecy. #!$%@? robił ze mną co chciał. A jestem w miejscu, gdzie sufit jest na wysokości 5 metrów i nawet nie robiłem sobie nadziei, że go znajdę.

O 6:40 już nie wytrzymałem i zapaliłem światło, no i nie wiem jakim cudem, ale namierzyłem to bzyczące ścierwo i eksterminowałem pół sekundy później. Jestem przez tego śmiecia zniszczony i rozjechany mentalnie. Wykończony, w psychicznej rozsypce.

#zalesie
  • 92
@moby22: O jak ja cię rozumiem mirku, komary też tak mi zryły psyche podczas snu, że jestem w stanie się obudzić o 2 w nocy słysząc bzyczenie, a potem polować na #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Inguz: To jest jedyna słuszna opcja. Otwarta wojna do skutku, czyli wytępienia tej zarazy. Może i przejdę załamanie nerwowe z powodu nieprzespanej nocy, ale za to z wysoko podniesionym czołem
@moby22: ogólnie możesz poczekać aż na tobie usiądzie ale nic nie robisz. Udajesz, że śpisz, żeby złamasa zmylić. Jak uśpisz jego czujność to jebs, walisz go tam gdzie chciał Cię ugryźć. najgorsza taktyka to go odganiać. Komar nie ma mózgu, więc nie możesz go mentalnie zaorać za to on Ciebie... zresztą sam się przekonałeś :D
@moby22 nauczony podobnymi doswiadczeniami obecnie sypialnie mam całą białą.
Żaden komar nie latał dłużej niż 20sekund.

Nawet pozwalam im zmienić miejsce abym go killim w miejscu gdzie nie zostawi plamy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@moby22: łącze się w bólu, dziś przez godzinę mnie gryzł i #!$%@?, ale na szczęście potem zasnąłem. A to był taki komar do zadań specjalnych, latał nisko, ale i cicho, bardzo trudny do namierzenia. Uczucie nienawiści łączyło się z podziwem.
Ja jak usłyszę to odpala mi się polowanie, kiedyś też czekałem aż usiądzie i wtedy go ręką, aż pewnego dnia kupiłem sobie wojskową moskitiere i to był strzał w 10, zasypiasz i nagle słyszysz komara budzisz się ze strache i po chwili przypominasz sobie że jesteś pod moskiterą i zasypiasz jak dziecko a konary zdychają z głodu elo