Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1228
Mam za sobą prawie całą nieprzespaną noc przez #!$%@? komara. Myślałem, że się załamię nerwowo albo dostanę białej. Kilka godzin bzyczenia nad uchem i gryzienia wszędzie. Głowa, uszy, dłonie, nogi, plecy. #!$%@? robił ze mną co chciał. A jestem w miejscu, gdzie sufit jest na wysokości 5 metrów i nawet nie robiłem sobie nadziei, że go znajdę.

O 6:40 już nie wytrzymałem i zapaliłem światło, no i nie wiem jakim cudem, ale namierzyłem to bzyczące ścierwo i eksterminowałem pół sekundy później. Jestem przez tego śmiecia zniszczony i rozjechany mentalnie. Wykończony, w psychicznej rozsypce.

#zalesie
  • 92
@moby22: na tam zawsze namierzyłam komary telefonem, jak tylko słyszałam bzyczenie to włączałam telefon i prawie zawsze się udawało namierzyć i eksterminować krwiopijcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@moby22: o ja #!$%@? stary. Dwa lata temu caly #!$%@? sierpien mialem taka sytuacje, tylko ze z #!$%@? armia komarow. Co nos #!$%@? mnie atakowaly. Okna, drzwi wszystko zamkniete, a te #!$%@? i tak jakos lataly i mnie gryzly. Przy wyprowadzce musialem odmalowac sciany i sufit bo wszystko bylo #!$%@? cialami komarow i moja krwia. SPEDZILEM NOCE NA CZYTANIU CZY EKSTERMINACJA TEGO SCIERWA WPLYNIE NA EKOSYSTEM. #!$%@? KOMARY
@moby22 mój osobisty patent na komary - oglądanie filmu na laptopie po ciemku. Komary będą lecieć do ekranu, a ty będziesz je mieć na wyciągnięcie ręki. Równocześnie nie zmarnujesz czasu na komara bo zabijesz go w czasie swojej rozrywki. Wygryw
@moby22: Kup takie na komary w płynie do gniazdka elektrycznego, serio. Dopóki nie zobaczyłem na własne oczy jak #!$%@? ścina w locie, to myślałem że to pewnie jakieś placebo. Spędziłem niezliczone godziny polując na te krwiopijstwa z opcją kamuflażu optycznego, a ta trucizna pozwala mi po włączeniu po prostu przykryć się kołdrą, wiedząc że #!$%@? zdechnie za chwilę (+ te o których jeszcze nie wiesz).