Wpis z mikrobloga

Polak jak powszechnie wiadomo do niczego się nie nadaje, ale za to taki Mokebe czy Habibi na Erosmusie to prawdziwy Michał Anioł, który zawiąże swoim pętem Twoją macicę na supeł.
Ale w sumie jedno się zgadza - nie deskę tylko kłodę, chociaż najgorsze jak jedno i drugie
#wyborcza #p0lka #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
zielonyludzik2 - Polak jak powszechnie wiadomo do niczego się nie nadaje, ale za to t...

źródło: comment_166567155382zbfccw6PcHJE8qKLHE17.jpg

Pobierz
  • 41
Poczytajcie sobie komentarze babeczek - nie, nie chodzi o pęto, ale o walenie jak dzięcioł w części intymne i macicę, co po prostu boli


@ismenka:

Nie mogę odpowiadać za to, co o tym "artykule" myślą inni, ale zadam tylko jedno pytanie.

Co byś pomyślała, gdyby pojawił się artykuł "Polka jest jak kłoda, która rozkłada nogi i na tym kończy się jej udział w seksie"?

Ja wiem natomiast, że komentarze samic (same
@zielony_ludzik_2: I klasyk, kontrowersyjny wzbudzający złość nagłówek i już się kliki same robią a jeszcze pożyteczni internauci robią zasięgi a wszystko kompletnie za darmoszke

To nie autorzy tych artykułów są rakiem, znaleźli sobie nisze na której się zarabia. Ale problemem jesteście Wy, internauci którzy sprawiają że to opłacalne bo nie potraficie przejść obojętnie wokół kontrowersyjnego clickbaita
@inozytol: Odniosłeś się już za mnie ¯_(ツ)_/¯ Wiesz w końcu lepiej. Nie wiesz tylko tego, że nic na temat tego i innego „lustrzanego” tekstu nie myślę i nie pomyślę - nie rzucam się na mężczyzn, na kobiety, nie będę bronić ani tej czy tamtej strony, bo najzwyczajniej w świecie obojętne mi są takie clickbaitowe (wykopowe) artykuły i wszelkie wojny płci. Wolę oglądać murzyna ruchającego poduszkę. Amen.
@zielony_ludzik_2: @tbhilt: a wy czytaliscie w ogole ten artykul?

Przeciez to jest wywiad z facetem podpisanym jako: Seksuolog, psycholog kliniczny i psychoterapeuta.
I w tym wywiadzie, odnioslem wrazenie, gosc bardziej jezdzi i pietnuje kobiety, niz czepia sie mezczyzn.

@gatineau: ma racje ze to click bajtowy artykul, bo porusza jednak troche inny temat, ale zeby #!$%@? nie przeczytac tego, tylko od razu na mirko cisnac?