Wpis z mikrobloga

Ogólnie kibicuję Ukrainie w wojnie, bo mamy wspólnego oponenta, ale mam bekę z tego co się dzieje na wykopie. Wykopki śmieją się, ze starych bab, że wierzą w propagandę TVP, a sami łykają wszystkie newsy na korzyść Ukrainy, że ruski generał się poślizgnął i głupi ryj rozwalił, newsy z jakichś gównodzienników z NATO-UKR strefy propagandowej, że Ukrainiec zabił zapałką 30 ruskich, duch z Kijowa, Rosja upada vol. 2137, stare filmiki sprzed x lat zatytuowane jako rosyjskie zbrodnie wojenne, jak ktoś powie, że Ukraina to wcale może nie zająć Moskwy do końca tygodnia to jest jechany od onuc etc
Wykop stał się dla dzieciaków i bommerów tym, czym TVP dla starych bab, wierzą w każde gówno, mają myślenie życzeniowe, że jest na ich korzyść, a jak ktoś się z nimi nie zgadza to jest zdrajca i onuca jak Tusk xD Ciekawe czy w jakimś innym kraju jest podobnie, czy tylko u nas odwieczne podziały i wiara w niebieskie migdały bo nam to sprzyja
#wojna #ukraina #rosja
  • 124
Główna wykopu z wykopanymi bajkami ZSU się kłania


@Aquamen: wskaż jedno konkretne bo jak na razie to sprawdziłem główną i nie ma nic o czym piszesz ¯\_(ツ)_/¯

Bo jesteście jak stado, kółko własnej adoracji które nie przyjmuje do siebie innych informacji niż te które chcecie usłyszeć, żyjecie w bańce informacyjnej którą sami tworzycie zakrzywiając przez to spojrzenie innych ludzi na sytuację a wreszcie zgłaszacie manipulacje innych użytkowników sami manipulujecie opinią wprowadzając
@aarahon:

wskaż jedno konkretne bo jak na razie to sprawdziłem główną i nie ma nic o czym piszesz ¯_(ツ)_/¯


https://www.wykop.pl/link/6572995/ukrainska-babcia-otrula-zolnierzy-putina-nakarmila-nas-pasztecikami/

Proszę

no to wskaż takie zachowanie, chcę widzieć konkretny przykład. Bo bez konkretów to jedynie Twoje bajki.


Tu nie potrzebuje niczego szukać bo wystarczy zajrzeć do tego wpisu, naskakujecie na gościa tylko dlatego, że wytknął wam fakt a ty właśnie kręcisz piąte kółko w poszukiwaniu przyklasku swojego stada próbujesz się wykazać,
Proszę


@Aquamen: no i co? O brakach w wyposażeniu i logistyce ruskiej armii mówili od dawna, były filmiki gdzie ruskie kradły jedzenie, dziwne żeby w 40 milionowym kraju nikt nie próbował otruć ruskich. Każdy zabity ruski najeźdźca to powód do radości.

Tu nie potrzebuje niczego szukać bo wystarczy zajrzeć do tego wpisu, naskakujecie na gościa tylko dlatego, że wytknął wam fakt


@Aquamen: dlatego chcę potwierdzenie tego faktu bo ja uważam
no główna to PIERWSZA strona wykopu. Wszystko co potem jest było na głównej ale z niej spadło.


@aarahon: () wiesz że strona główna ma wiele stron?

No nie ma go teraz na głównej.


to gdzie jest? w wykopalisku? na mirkoblogu? w limbo? logo wykopu kieruje na strojne glowna, jak w wejdziesz w tamte znalezisko to co sie świeci? jaki dzban xD
@aarahon:

dziwne żeby w 40 milionowym kraju nikt nie próbował otruć ruskich.


Podparcie gdybaniem tu nie ma faktów teraz daj mi dowód cytując klasyka

dlatego chcę potwierdzenie tego faktu bo ja uważam go za kłamstwo, tym bardziej że nie potrafi udowodnić swojej racji a dwóch wykopków stwierdziło że op faktycznie nie napisał prawdy. Jednym z tych gości jesteś Ty i chodzi mi o ten komentarz gdzie stwierdziłeś że to o co
@aarahon: Dobra nachylilem się i ja nad Główną w twoim rozumowaniu i nie trzeba dlugo szukać

Nikt jeszcze nie ma dowodów na to kto wysadził rury, tytuł to typowy clickbait, po raz pierwszy oskarżenia w stronę Rosjan można było przeczytać na ukraińskich telegramach z których zresztą większość informacji pochodzi, ludzie robią kopiuj wklej na streamble nawet nie sprawdzając czy to prawda lub czy jakas stara wiadomość szyta pod narrację

Ukraińcy też
Pobierz
źródło: comment_1665659658EFFCp8ygCGNZuCcP46musL.jpg
Podparcie gdybaniem tu nie ma faktów teraz daj mi dowód cytując klasyka


@Aquamen: proszę bardzo: https://www.wykop.pl/link/6572995/ukrainska-babcia-otrula-zolnierzy-putina-nakarmila-nas-pasztecikami/

I nie faktycznie nie napisał prawdy tylko Ty jesteś na tyle ciężki, że nie rozumiesz aluzji xD


@Aquamen: czyli wiesz że to nie prawda. No ok. Teraz udowodnij że nie rozumiem aluzji. Bo myślę że jest odwrotnie i nie rozumiesz jej Ty.

Zacytuj mnie proszę i pokaż gdzie napisałem słowo "teraz" "w tej chwili"