Wpis z mikrobloga

Ogólnie kibicuję Ukrainie w wojnie, bo mamy wspólnego oponenta, ale mam bekę z tego co się dzieje na wykopie. Wykopki śmieją się, ze starych bab, że wierzą w propagandę TVP, a sami łykają wszystkie newsy na korzyść Ukrainy, że ruski generał się poślizgnął i głupi ryj rozwalił, newsy z jakichś gównodzienników z NATO-UKR strefy propagandowej, że Ukrainiec zabił zapałką 30 ruskich, duch z Kijowa, Rosja upada vol. 2137, stare filmiki sprzed x lat zatytuowane jako rosyjskie zbrodnie wojenne, jak ktoś powie, że Ukraina to wcale może nie zająć Moskwy do końca tygodnia to jest jechany od onuc etc
Wykop stał się dla dzieciaków i bommerów tym, czym TVP dla starych bab, wierzą w każde gówno, mają myślenie życzeniowe, że jest na ich korzyść, a jak ktoś się z nimi nie zgadza to jest zdrajca i onuca jak Tusk xD Ciekawe czy w jakimś innym kraju jest podobnie, czy tylko u nas odwieczne podziały i wiara w niebieskie migdały bo nam to sprzyja
#wojna #ukraina #rosja
  • 124
  • Odpowiedz
a to co w url?


@EmcePomidor2: litery, cyfry i znaki specjalne ¯\(ツ)_/¯

podobno strona główna ma jedną strone


@EmcePomidor2: no o tym właśnie mówię, cieszę się że zrozumiałeś.

zresztą skończ już się błaźnić


@EmcePomidor2: przyznajesz mi rację a mi mówisz żebym skończył się błaźnić ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wierzą w każde gówno


@smway: Jest jeszcze grupa która z pełną świadomością przyjmuje propagandę w celu budowania negatywnego nastawienia wobec tych obsrańców z Rosji ( )
  • Odpowiedz
@aarahon: ty nie srałeś dzisiaj to są informacje podawane przez zsu na które nie ma żadnych dowów, jesteś zwykłym trollem który kręci temat byle kręcić nie mam już dla ciebie więcej czasu bywaj
  • Odpowiedz
"ale" jest słowem które wymazuje wszystko co było przed nim

jak napisali Ci już inni robi za alibi

Ogólnie kibicuję Ukrainie w wojnie, bo mamy wspólnego oponenta, ale

jeśli tak piszesz to nie wierzę że kibicujesz


@Fearaneruial: czyli mów, że po prostu nie potrafisz szerzej spojrzeć na problem i wszystko jest dla ciebie albo czarne, albo białe.
  • Odpowiedz
@thorgoth: > stara prawda mówi że jeżeli w pierwszym zdaniu występuje "ale" to przed jest gówniane alibi a po jest to co autor chce przekazać.

Równie mądre co napisać: o gustach się nie dyskutuje xD
  • Odpowiedz
mów, że po prostu nie potrafisz szerzej spojrzeć na problem i wszystko jest dla ciebie albo czarne, albo białe


@Krupier: jeśli ktoś zaczyna wpis od:
nie chcę wyjść na rasistę ale - to znaczy że zaraz pójdzie coś czarnych czy inne 13/60
nie chcę wyjść na debila ale - to walnie zaraz jakąś piramidalną bzdurę
nie chcę wyjść na zamordystę ale - to po tym idzie coś o wsadzaniu ludzi do
  • Odpowiedz
tylko oni mogli odnieść potencjalne korzyści z tego tytułu


@aarahon: Skoro tylko Rosjanie mogli odnieść potencjalne korzyści z tego tytułu to każdy kto się cieszył ze zniszczenia gazociągu jest ewidentnie ruską onucą. Zgadza się?
  • Odpowiedz
jeśli ktoś zaczyna wpis od:

nie chcę wyjść na rasistę ale - to znaczy że zaraz pójdzie coś czarnych czy inne 13/60

nie chcę wyjść na debila ale - to walnie zaraz jakąś piramidalną bzdurę

nie chcę wyjść na zamordystę ale - to po tym idzie coś o wsadzaniu ludzi do więzienia za brak maseczek

nie ma to związku z czarnym, białym ani zielonym tylko z tworzeniem sobie alibi


@Fearaneruial: nie,
  • Odpowiedz
Nie czyni mnie to w żaden sposób jakąkolwiek onucą.


@Krupier: po co w ogóle piszesz

Widzisz, ja też kibicuję Ukraińcom, ALE uważam, że z pomocą dla uchodźców w kilku aspektach przesadzamy/przesadzaliśmy.


zamiast

uważam, że z pomocą dla uchodźców w kilku aspektach przesadzamy/przesadzaliśmy.
  • Odpowiedz
ty nie srałeś dzisiaj to są informacje podawane przez zsu na które nie ma żadnych dowów


@Aquamen: xD Akurat ja czerpię informacje z innych źródeł. Ciekawe jak ZSU zdobyło te informacje jak nie stacjonuje na bałtyku i nie ma do niego bezpośredniego dostępu xD

Skoro tylko Rosjanie mogli odnieść potencjalne korzyści z tego tytułu to każdy kto się cieszył ze zniszczenia gazociągu jest ewidentnie ruską onucą. Zgadza się?


@stdmat: Nie,
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: bez żadnego konkretnego powodu, po prostu taka forma zdania. Chociaż w sumie jak się na tym portalu tego nie dopisze, a jedynie napisze, że z pomocą przesadzamy to jest się wyzywanym właśnie od onuc.

Wykopki zamknęły się mocno w swojej bańce ukraińskiej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smway: tutaj jest kilka profesjonalnych kont pro; ukraińskich które bardzo sprawnie steruje resztą i tak właśnie to wygląda, niestety z inną prawdą niż Ukraińska nie przebijesz sie tutaj. Bo gdy braknie im dowód zaczną Cię wyśmiewać, typowe działanie.
  • Odpowiedz
@aarahon:

Nie, to się nie zgadza. Zniszczenie NS2 mogło przynieść korzyści dla ruskich tylko w przypadku dogadania się z niemcami a to się nie stało.


No to się zdecyduj.

ruscy pompowali gaz tak by nikt nie mógł się zbliżyć do rur


To jest doskonały przykład jak łykacie propagandę. Równie dobrze mogą pompować gaz aby woda morska nie zalała gazociągu co spowodowałoby jego niezdatność do użytku nawet po naprawie wycieku. Nie wiesz
  • Odpowiedz
@smway: Tak jak są trolle rosyjskie, tak i amerykańskie(?), ludzie już zmieniają retorykę na mocno prowojenną, przynajmniej w Internecie ;) A i tak, druga strona siania propagandy działa o niebo lepiej, niż kacapska.
  • Odpowiedz
@smway: ty za to pewnie jesteś z tych "wyłącz tv, włącz myślenie", pierwsze słowa i już wali od ciebie onucą, ale co poradzić jak właśnie wasza bajeczka o wielkiej r0sji zaczyna pękać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
No to się zdecyduj


@stdmat: ja od początku jestem zdecydowany.

Równie dobrze mogą pompować gaz aby woda morska nie zalała gazociągu


Woda i tak zalała gazociąg ponieważ ciśnienie wody na dnie jest większe niż ciśnienie gazu po rozszczelnieniu. To z fizyki, nie z ukraińskiego telegrama. I tak muszą przestać pompować gaz żeby ewentualnie naprawić rury.
  • Odpowiedz