Wpis z mikrobloga

Ogólnie kibicuję Ukrainie w wojnie, bo mamy wspólnego oponenta, ale mam bekę z tego co się dzieje na wykopie. Wykopki śmieją się, ze starych bab, że wierzą w propagandę TVP, a sami łykają wszystkie newsy na korzyść Ukrainy, że ruski generał się poślizgnął i głupi ryj rozwalił, newsy z jakichś gównodzienników z NATO-UKR strefy propagandowej, że Ukrainiec zabił zapałką 30 ruskich, duch z Kijowa, Rosja upada vol. 2137, stare filmiki sprzed x lat zatytuowane jako rosyjskie zbrodnie wojenne, jak ktoś powie, że Ukraina to wcale może nie zająć Moskwy do końca tygodnia to jest jechany od onuc etc
Wykop stał się dla dzieciaków i bommerów tym, czym TVP dla starych bab, wierzą w każde gówno, mają myślenie życzeniowe, że jest na ich korzyść, a jak ktoś się z nimi nie zgadza to jest zdrajca i onuca jak Tusk xD Ciekawe czy w jakimś innym kraju jest podobnie, czy tylko u nas odwieczne podziały i wiara w niebieskie migdały bo nam to sprzyja
#wojna #ukraina #rosja
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smway: A co Polskę boli kto wygra XD

Rosja się właśnie pozbyła 100 000 mężczyzn w kwiecie wieku, masz pojęcie że to są konsekwencje nie do odrobienia w trzy dekady? Plus #!$%@? morze hajsu na zbrojenie.

Wtopili właśnie najbliższe stulecie ale świat czekać nie będzie.
  • Odpowiedz
Rosja się właśnie pozbyła 100 000 mężczyzn w kwiecie wieku, masz pojęcie że to są konsekwencje nie do odrobienia w trzy dekady?


@SarahC: konsekwencją będzie cios w Seksturystykę w Tajlandii
bo Rosja będzie tańsza
  • Odpowiedz
@salvador5000: no właśnie XD to jest tyle i aż tyle w tym temacie a powyżej ludzie się przekrzykują kto gdzie nakłamał itd itp.
Oczywiste jest że Ukraina prowadzi propagandę, pod swój naród + kraje Zachodu by ciągle mieć wsparcie. Jak widać to działa, nawet jeśli czasem wyjdzie jakaś firma historia jak te paszteciki co od samego początku wydawało mi się fejkiem
Najgorsze w tym wszystkim jest ta wojna. Każdy o
  • Odpowiedz
@aarahon:

ja od początku jestem zdecydowany.


Chyba czegoś nie rozumiem. Tylko Rosjanie mogli odnieść korzyści z uszkodzenia gazociągu - tak czy
  • Odpowiedz
@smway: A nie pomyslales, ze to jest normalny mechanizm, ktory zachodzi przy kibicowaniu czemus.

Wez np taka siatkowke. Po kazdym secie leca sobie podawac rece i sie ciesza.
Tez marudzisz, ze czego sie ciesza przeciez to glupie, jeszcze nie wygrali itp.
  • Odpowiedz
Nawet trochę masz racje. I co z tego? Co jest złego w tym że ludzie się cieszą że kacap sobie głupi ryj rozwalił? A niech się cieszą, nawet jeśli to nie jest sam destylat prawdy.


@thorgoth: serio? A nie chcesz tak dla samego siebie potrafić rozróżniać prawdę od fałszu? Lepiej wierzyć bezkrytycznie we wszystko o ile wpisuje się to w Twój światopogląd? "Może i kłamstwo, ale jak cieszy" xD ja
  • Odpowiedz
@smway: straty ukraińskie podawane przez kacapów są już propagandą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


trochę mam w dupie co się na wykopie dzieje, bo włączam to sobie raz na trzy dni przejrzeć kilka gorących i komentarzy w środku.

los tak chciał,
  • Odpowiedz
Nie jestem rasistą, ale...

Nie jestem antysczepionkowcem, ale...

Trzeba pomagać, ale...


@loczyn: nie powinno być żadnych "ale" na świecie mordo, jak mieć poglądy to tylko skrajne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie powinno być żadnych "ale" na świecie mordo, jak mieć poglądy to tylko skrajne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@flaa: Najczęściej tak wygląda właśnie tłumaczenie skrajnych poglądów których dana osoba się wstydzi.
"No nie jestem rasistą, ale tych czarnych to bym nie chcial w Polsce" itd
  • Odpowiedz
@flaa: tak dla samego siebie rozróżniam, nawet OPowi napisałem że ma racje jakbyś nie zauważył.
Po prostu żyjemy w świecie ludzi podatnych na manipulacje. W tym konkretnym przypadku jak już janusz z grażyną muszą ulec jakimś wpływom, to wole ukraińskie koloryzowanie niż kacapskie kłamstwa.
  • Odpowiedz
@smway: @Aquamen: Przecież na tych „wojennych” tagach, to jest może ze 4 userów, których warto obserwować bo podają sprawdzone info, ale i tak już stąd spierdzielają, przez moderację, która ich banuje xD Reszta ludzi na tych tagach to bezbeki, które całymi dniami postują gówno w stylu russiahateclub, czeski kalinigrad oraz jak pelikany łykają nawet najbardziej prymitywne fejki.
  • Odpowiedz