Wpis z mikrobloga

jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. ostatnio lata byłem taki typowy skinnyfat z tatusiowym brzuszkiem, przez te 5 miesięcy zrzuciłem jakieś 20kg, znajomi mówią mi że bardzo dobrze wyglądam. wiem że szczur ze mnie, ale ja tam się cieszę, powoli odkrywają się mięśnie brzucha, góra jest już zauważalna. mój cel to dociąć jeszcze tyle żeby był wyraźny 6pak a potem będę stopniowo zwiększał kalorie, żeby wybadać przy ilu będzie mnie podlewać i zatrzymać się na złotym środku gdzie powolutku będę przybierać troszkę masy ale nie na tyle żeby się ulać.

#chwalesie #mirkokoksy #keto
krucjan - jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. os...

źródło: temp_file1020190464122300606

Pobierz
  • 145
via Android
  • 0
@NickoSky jak już zrobię docinkę taka jaka bym chciał docelowo to zrobię porównanie przed i po, ale już jestem bardzo zadowolony patrząc na zdjęcia sprzed 5 miesięcy.
via Android
  • 5
@Tryggvason kebabowe keto ( ͡ ͜ʖ ͡)
a tak serio to prześledź sobie mój tak #jedzzkrucjanem właśnie z 5 miesięcy temu przestałem regularnie wrzucać kebaby, od tamtej pory wrzuciłem chyba z 3x przy czym ja jem jeden posiłek dziennie, więc jak wrzucałem kebaba to to było jedyne co hasłem tego dnia, kebab będzie miał między 50 a 100 węgli więc mógł mnie nawet nie wywalić z ketozy