Wpis z mikrobloga

Ogólnie kibicuję Ukrainie w wojnie, bo mamy wspólnego oponenta, ale mam bekę z tego co się dzieje na wykopie. Wykopki śmieją się, ze starych bab, że wierzą w propagandę TVP, a sami łykają wszystkie newsy na korzyść Ukrainy, że ruski generał się poślizgnął i głupi ryj rozwalił, newsy z jakichś gównodzienników z NATO-UKR strefy propagandowej, że Ukrainiec zabił zapałką 30 ruskich, duch z Kijowa, Rosja upada vol. 2137, stare filmiki sprzed x lat zatytuowane jako rosyjskie zbrodnie wojenne, jak ktoś powie, że Ukraina to wcale może nie zająć Moskwy do końca tygodnia to jest jechany od onuc etc
Wykop stał się dla dzieciaków i bommerów tym, czym TVP dla starych bab, wierzą w każde gówno, mają myślenie życzeniowe, że jest na ich korzyść, a jak ktoś się z nimi nie zgadza to jest zdrajca i onuca jak Tusk xD Ciekawe czy w jakimś innym kraju jest podobnie, czy tylko u nas odwieczne podziały i wiara w niebieskie migdały bo nam to sprzyja
#wojna #ukraina #rosja
  • 124
@smway: stara prawda mówi że jeżeli w pierwszym zdaniu występuje "ale" to przed jest gówniane alibi a po jest to co autor chce przekazać.

Nawet trochę masz racje. I co z tego? Co jest złego w tym że ludzie się cieszą że kacap sobie głupi ryj rozwalił? A niech się cieszą, nawet jeśli to nie jest sam destylat prawdy. To buduje właściwą postawe wobec kacapstanu w społeczeństwie ;)
@smway: Dodaj koniecznie filmy na głównej w której to Ukraińcy przesł#!$%@?ą złapanych kacapów i wykopki walą konia nad rewelacjami które to kacapy podają na takich nagraniach, a dokładnie te same filmy tylko z drugiej strony (kacapy przesł#!$%@?ą złapanych Ukraińców) są zakopywane jako propaganda kacapska XDD

No i straty rosyjskie podawane przez Ukraińców są legit, ale straty ukraińskie podawane przez kacapów są już propagandą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fearaneruial: nie no macie coś z głowami serio, gość tylko wyraził swoje zdanie

Ja też kibicuje Ukraińcom tylko że względu na nasz interes, nie ma w tym żadnej miłości jest tylko kalkulacja

Ale w tym wypadku traktuję jako "nie zjedzcie mnie odrazu bo jestem po waszej stronie tylko przesadzacie" i ma rację bo wykop stał się ołtarzykiem ku czci Ukraińców wcześniej ich zwyczajnie obrażał

Wykopki to hipokryci
Dodaj koniecznie filmy na głównej w której to Ukraińcy przesł#!$%@?ą złapanych kacapów i wykopki walą konia nad rewelacjami które to kacapy podają na takich nagraniach, a dokładnie te same filmy tylko z drugiej strony (kacapy przesł#!$%@?ą złapanych Ukraińców) są zakopywane jako propaganda kacapska XDD


@JanuszKarierowicz: No i co w tym złego?
gość tylko wyraził swoje zdanie


@Aquamen: no i?
biję go za to? zabraniam mu? niech sobie wyraża

Ogólnie kibicuję Ukrainie w wojnie, bo mamy wspólnego oponenta, ale


Luz, zdrowa postawa

Wykopki to hipokryci


to powinno być w regulaminie nawet wpisane żeby nikt nie miał wątpliwości