Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski: Myślałam o nim, ale zamiast tego kupiłam sobie robota planetarnego (Bosh Mum5). Lubię gotować i stanie nad garkami nie jest dla mnie problemem. Moja przyjaciółka nie lubi gotować i mąż jej kupić termomixa, mają codziennie świeżą zupkę a ona się przy tym nie narobi. Termomix jest spoko ale dla konkretnego typu osób. Dla tych co lubią gotować, i przyjemność im sprawa mieszanie składników na patelni czy w garczku się nie
@Matti28: czytam twoje wysrywy i widzę że jesteś bardzo zakompleksionym sfrustrowanym człowiekiem. Ciebie najbardziej boli to że cię nie stać na termomixa. Zamiast siedzieć na wykopie to zacznij coś robić w życiu wartościowego. Może polepszysz swój status majątkowy i będziesz miał w dupie rzeczy na które cię nie stać.


@Nester86 Bogacz się znalazł, który wziął na raty termomixa i musi wszystkim na około wmawiać, że naprawdę jest super xD dobrze, że
@Matti28: żałosny jesteś, to co dla ciebie jest sufitem dla mnie jest podłogą gościu, idź do pracy zarób pieniążki nie frustruj się tak. Może kiedyś też sobie kupić coś co uważasz dzisiaj za drogie. Pozdro wariacie
@koniecswiatajestbliski o #!$%@? człowiek, który ocenia swój "status społeczny" na podstawie zakupu termomixa xD same bogole widzę xD Szkoda, że mnie nie stać na ten cud techniki, bo może mógłbym dołączyć do tej elitarnej grupy najbogatszych posiadaczy, gdzie organizujcie lizanie się wzajemnie po jajach. Idź zmiel sobie marchewkę w tym współczesnym wszystko robiącym za Ciebie robocie xD
@Kismeth: Mikrofalę mam i muszę przyznać, że jedzenie z niej jest dużo gorsze niż z patelni czy tam z piekarnika.

Jedyny plus mikrofali to szybkość.