Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski: Thermomix to jeden z lepszych zakupow w moim zyciu. Dzieki niemu zaczalwm gotowac duzo roznych dziwnych ale bardzo smacznych potraw ktorych nie odwazylbym sie zrobic samemu bo by mi nie wyszly. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A dzieki thermomixowi co chwile jem cos innego i wiem ze bedzie smaczne, bo dania sa oceniane przez osoby u ktorych dokladnie tak samo byly robione.
Ja tu tylko wpadłem, by się pośmiać. Mam termomisia, w sumie to już drugi i używamy go codziennie. Zajebiste chleby, wczoraj zupa tajska, szybko i łatwo kaszę, ryże itp. polecam, nie są to jakieś kosmiczne pieniądze, a mega ułatwia życie.
@drim lidlomix. Kolega ma i poleca. Bardzo dobra alternatywa thermomixa. Thermomixa też kilku znajomych ma i mówią że nie jest to niezbędne, ale się przydaje. Większość z nich, albo i wszyscy dostali to w prezencie. Samemu kupić ciężko bo to z 6 koła kosztuje :) i właśnie po to jest lidlomix
@Lujdziarski: przecież to jest super pod kątem oszczędności miejsca, stawiasz jedno urządzenie "do wszystkiego", a nie oddzielnie mikser, blender, parowar, patelnia, garnek czy co tam jeszcze ma ta maszyna. i w jednym urządzeniu robisz praktycznie wszystko, co też ułatwia dużo gotowanie ciekawych rzeczy, sprzątać też łatwiej wymyć nakładki niż wszystkie talerze i sztućce użyte do przyrządzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Lujdziarski: ale mnie #!$%@? porównanie tego do innych urządzeń codziennego użytku xD
Czy przed włożeniem ubrań do pralki trzeba je namoczyć?
Nie.
Czy przed uruchomieniem zmywarki trzeba opłukać naczynia?
Nie.
Czy przed odpaleniem robota sprzątającego trzeba zebrać brud rękami w jedno miejsce?
Nie.

A w Thermomixie i tak trzeba wszystko przygotować ręcznie, więc #!$%@? z logiki zrobiona elegancko xD
Posiadam lidlowego od kilku lat, kupiony w jakiejś promocji na święta za 1300 czy 1400pln. Pomimo ze nie używam codziennie, to uważam za mega udany zakup. Mega się sprawdza przy zupach kremowych, potrawach na parze czy np przy wyrabianiu ciast. Wcześniej przygotowanie ciasta na pizzę, słodkie wypieki czy bułki, zniechęcało bo chwile trwalo i na ogół przy tym robil sie syf wokoło. Tu nie ma problemu. Kiedyś nierealne było dla mnie żeby