Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pierwszy raz w życiu udało mi się dostać wypłatę, rzędu 50k/mies. Bo #pracait na 2 etaty - w przyszłym miechu będzie znacznie więcej - bo jakieś 65k. Chciałem się podzielić z Wami uczuciem z tym związanym. Ogolnie nadal nie czuje się jak jakiś super bogacz, wręcz wtapiam się w tłum. Biegam sobie w starych dresach i bluzach, nie szczególnie inwestuje w swój ubiór, wręcz bym powiedział ze wyglądam na biedaka. Jedyne co mnie może zdradzić to nowe bmw którym śmigam od jakiś pół roku. Choć wiem, ze od teraz będę miał trochę lepiej, jednak poziom mojego życia zostaje podobny jaki był, plus rekompensuje sobie tym ze inflacja i ogolnie większość rzeczy które w życiu chciałem mieć to mam. Mam nadzieje, ze spłacę szybko #hipoteka żebym miał z głowy jak najszybciej ten burdel.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6346b21dc32774479140908b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 43
@AnonimoweMirkoWyznania: Zarabiaj 50k/msc i nie spać kredytu hipotecznego? Ile go wziąłeś że jest dla ciebie „burdelem” obciążeniem.?? No sorry nawet jeśli wziąłeś milion kredytu to przy zmiennych stopach masz ratę kredytu 7k to nawet nie 15% twoich dochodów. Ludzie zarabiają po 6k na rodzine i maja ratę 3k na miesiąc i żyją za pozostałe 3k. A ty masz 50k i ratę 4-6k i narzekasz?
@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie się prują że niemożliwe że tyle się zarabia, ale sam pracuję w IT (5k -6k zaraz po studiach więc nie dużo) ale często zapomina się że
1. w IT podaje się zwykle kwotę brutto, więc op ma może 35k-40k na rękę z powodu jgd gdzie musi #!$%@?ć trochę na prowadzenie jak np księgową itd. nie ma płatnych urlopów i ma najniższą stawkę emerytalną.
2. obstawiam że op #!$%@? na
WykopowaBabcia: @s---k dla mnie jak jeszcze nie mialem perma byl i pewnie bedzie pierwszym.

Pamietam jak zarobilem jednego dnia powyzej 1000zl (z nadgodzniami ofc).

Pamietam tez jak jebiac 12-16h dziennie / 6dni / week zarobilem k ponad swoj wiek.

Jak przebije 50k tez nie omieszkam sie oznajmic.

@OP ale M5 chociaz czy cos? Czy chwalisz sie 2.0 R4? XDDD
---

Zaakceptował: karmelkowa