Wpis z mikrobloga

#p0lka, loszki to coorvy, materialistki, julki... Nie ważne.
Kobiety które lecą na pieniądze, takie złe, nienormalne...

Ale z drugiej strony

Kobieta, ta która jest wartościowa, wspiera męża w rozwiązaniu jego problemów - gdzie sama że swoimi musi sobie sama radzić, bo przecież baba to nie może mieć gorszych problemów niż facet, da sobie radę sama, wspierać to trzeba chłopa, od tego jest baba przecież - czy zaczyna pracę na drugi etat żeby uzbierać więcej na jego rehabilitację gdy miał wypadek, czy wspiera dobrym słowem i otuchą, gdy umrze mu ktoś bliski, przytuli przed snem by wiedział, że nie jest sam na świecie.
Załóżmy że taka kobieta zarabia mało, wspierając swoimi marnymi groszami drogie hobby faceta, gdzie sama na swoje potrzeby wydaje znacznie mniej. Albo nie zarabia wcale, poza pracą dorywczą, sezonową, bo umówili się z mężem, że ona pracuje w domu.

Do tego dba o siebie, o męża i dom, jest szczupła itp.

Niestety nie przeskoczy tego, że się starzeje i w wieku 40 lat wygląda na 50 gdy on na max 35 choć są rówieśnikami.

I mimo tego ze facet ma naprawdę dobrze, to bierze z nią rozwód, bo już jest "za stara", podobają mu się młode, prymitywne bodźce zawładniają jego umysłem, logiką i racjonalnością i nakazują mu iść w nieznane, w obce kobiety, opuścić dom.

I wtedy taka kobieta, która tyle inwestowała w męża, nie ma nic. Musi opuścić dom, o który dbała, nie dostanie ani grosza za wszystkie prezenty, za dokładanie się do remontu czy hobby faceta, czy za pożyczki, które mu dała by spłacił długi swojego ojca.. na nic nie zasługuje.

Kim ona jest teraz? Frajerką.

Więc kim jest jej przeciwieństwo?

#p0lka . Bo myśli pierw o sobie, o tym co może w dalszej perspektywie dostać za wkład własny w związek, a jeśli ryzyko jest zbyt duże, to zbiera zasoby mało dając by mieć w razie trudnej sytuacji jakikolwiek start do przodu.

Niestety, niektóre problemy wymagają inwazyjnych rozwiązań.

#logikarozowychpaskow #blackpill #logikaniebieskichpaskow #zdrada #zwiazki #seks #milosc #pieniadze #przemyslenia #p0lka
  • 30
@AlienFromWenus: Argumenty oraz przypuszczenia, trochę poza skalą rzeczysistości. Tak, więc i wynik wyszedł nieprawdziwy.

Kobieta, ta która jest wartościowa

Załóżmy że taka kobieta zarabia mało, wspierając swoimi marnymi groszami drogie hobby faceta

p0lka . Bo myśli pierw o sobie, o tym co może w dalszej perspektywie dostać za wkład własny w związek, a jeśli ryzyko jest zbyt duże, to zbiera zasoby mało dając by mieć w razie trudnej sytuacji jakikolwiek start
@AlienFromWenus: Naprawdę smutna historyjka. Musiałaś sięgnąć bardzo głęboko w najczarniejsze zakątki swojej wyobraźni bo w rzeczywistości takich "wartościowych" kobiet jest zaledwie garstka wśród p0lek. Także możesz odetchnąć z ulgą i spać spokojnie, liczebność p0lek w społeczeństwie nadal pozwala skutecznie degenerować społeczeństwo. Natomiast to, że w wieku 40 lat wygląda na 55 to raczej cecha wszystkich p0lek a nie tylko tych "pracowitych" i wynika głównie z beznadziejnej diety, papierosów i nadużywania alkoholu
@AlienFromWenus żeby tak jakaś laska się starała o chłopa to on musi być chadem jak cholera. Same sobie gotują zły los biorąc takich partnerów. Jak faceci biorą p0lki to się inni z nich śmieją, że frajerzy i jelenie ale jak kobieta bierze p0laka (choć zapewne chada bo w innym przypadku by z nim nie wytrzymała) to nikt nic i jaka ona wielce poszkodowana. Nie jest mi jej żal bo to ona odpowiada
@AlienFromWenus rozmawialiśmy o różnych rzeczach i jako, że jestem jednym z najmłodszych to zeszło na tematy związków itd. I żebym podrywał te dziewczyny które sobie tam chadzały w klubie i takie tam. Wiesz jak to boomerzy trochę takie podpuszczanie, że niby wystarczy tylko podejśç do dziewczyny i już benc. No i zeszło też i na tą sferę, miałem okazję to podpytałem. Rozmawialosmy ogolnie o trwalosci ich zwiazkow (wszyscy sie kochaja ze swoimi
@AlienFromWenus:
"Niestety nie przeskoczy tego, że się starzeje i w wieku 40 lat wygląda na 50 gdy on na max 35 choć są rówieśnikami. " Hahahaha, nie moge XD Ty się łudzisz, że bedąc dojrzałym facetem będziesz wyglądał młodziej o 5-10 lat? Skąd ty takie farmazony bierzesz chłopcze? Ale się uśmiałam.
@Ksut_Melodi: " i te w związkach i te wielkie księżniczki wybrzydzające singielki skakające po karuzeli do 30stki. Taki obraz p0lek " Jaki obraz Polek? Że korzystają z młodości, i nie chcą się wiązać na poważnie? Ja nie popieram uprawiania seksu z kim popadnie, ale pisanie że młode kobiety szalejąc za młodu robią coś złego wskazuje na poważne problemy psychiczne osoby, która to pisze. Masz problem, bo dziewczyny korzystają z życia i