Wpis z mikrobloga

@kels:

mordo, dlaczego wmawiasz mi, że wmawiam ci rzeczy, skoro nigdzie tak nie napisałem? Śmieszy mnie po prostu wasza roszczeniowość


To dlaczego pisałeś o 4 mieszkaniach 2 domach i firmie? Nie było to sugerowanie, że są to rzeczy ktorych oczekuję od rodziców?

Śmieszy mnie po prostu wasza roszczeniowość


Ale jaka roszczeniowość? Czego wedlug ciebie oczekujemy?
  • Odpowiedz
@SuperTimor435: zakładam, że więcej niż zostało wymienione na screenie, który wrzuciłeś, ale chętnie bym przeczytał co dokładnie masz na myśli, bo nigdzie dokładnie nie napisałeś.
  • Odpowiedz
@kels:

zakładam, że więcej niż zostało wymienione na screenie, który wrzuciłeś, ale chętnie bym przeczytał co dokładnie masz na myśli, bo nigdzie dokładnie nie napisałeś


Nie mogłeś od razu tak napisać, zamiast wmawiać mi, że oczekuję 4 mieszkań, 2 domów i firmy? Po co tak robić?
  • Odpowiedz
od małego spełniać wszystkie zachcianki, kupić mieszkania albo dom, auto, prace załatwić albo lepiej pracować za dziecko całe


@Tervaskanto: Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Ja ze swoimi rodzicami mam kontakt raz na 4 miesiące, bo oprócz spełnienia pierwszych 3 punktów (i to nie do końca) nie zrobili absolutnie nic. Wychowali, może i owszem, ale służącego który kiedy nie jest potrzebny ma udawać że nie istnieje bo przeszkadza ¯\(ツ)_/¯ .
  • Odpowiedz