Wpis z mikrobloga

@KontrproduktywnyAnalityk: głupoty piszesz. Ruskie też mają jechane i zawsze mieli przy okazji meczów czy to reprezentacji czy w pucharach, czy na marszach różnego typu. jako ilustracja ostatni mecz Legia - Spartka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą każdy kto kontakty z ruskimi miał to też miał jechane "jest kur... taka co ma kolege spartaka" Na ukraińców było wcześniej też ciśnienie np. https://www.youtube.com/watch?v=aESc04sP5RQ&ab_channel=Legia.Net 2014 rok jest zarówno "ruska kur.."
Pobierz
źródło: comment_16655819779qWF7W9Oja7NDnA2KNtdrE.jpg
no tak, bo przecież można napadać na ludzi bo mają koszulkę innego zespołu. Zwykle kibicowskie bydło.


@Hrjk Byłem tam. Przypadkiem, bo szedlem na piwo na Krakowskie, ale tak się złożyło, że tam wtedy byłem.

Ruscy w pewnej części to też byli tacy typowi kibole to po pierwsze.
Po drugie nie tylko o koszulki chodzi. Widziałem starszego chłopa z banderą sowieckiej floty bałtyckiej. No sorry Winnetou, ale won z tymi szmatami z Warszawy.
rosyjscy kibice mają odpowiadać za zbrodnie wojenne Putina, które wydarzą się za 10 lat? xD


@AliShaheedMuhammad: wykopku poczytaj może coś więcej, niż tagi na mirko, bo jeśli sądzisz, że w 2012 Putin nie miał na sumieniu zbrodni (również wojennych), to słabo z twoją edukacją. Pomijam to, że nawet idąc twoim tokiem "rozumowanie", to na Ukrainie zaczęło się w 2014, wiec 2 lata, a nie 10 lat później.

Lanie po mordach kacapów
@KontrproduktywnyAnalityk: ile ekip ma miało kontakty z ruskimi? Obecnie tylko Lech ma jako taki układ z grupą Spartaka, Widzew z CSKA, kiedyś Jagiellonia się ze Spartakiem wąchała. Antyruska nie jest tylko Legia tylko znaczna większośc po inwazji na ukraine praktycznie na każdym PL stadionie niosło się ruska kur... Z ukraińcami nie było układów zapewne dlatego, że ich 50kg chuligani nie byli godnym partnerem do jakichkolwiek rozmów i układów z Polskimi bandami.
@angelofdeath007: Kibolstwo wyzywa od banderowców ogół ukraińców i dobrze o tym wiesz. To jest dla nich taki odpowiednik słowa pepik, kacap czy szwab.

50 kg chuligani? Uważasz że takie Dynamo Kijów czy Metalist nie wygrałoby ustawki z KSZO czy Czuwajem Przemyśl?? Jakoś te ekipy mają zgode/układ z topowymi bandami a z Ukraińcami nikt nie chce bo są szczupli? Nie rozśmieszaj mnie. Sam nie wierzysz w to co piszesz

To Ruchowi, Wiśle,