Wpis z mikrobloga

W nocy rozładował mi się telefon z #android
Przez co rano nie zadzwonił budzik.
Na szczęście organizm już przyzwyczajony i obudziłem się z tylko 10min opóźnieniem.
W starej #nokia to by było nie do pomyślenia. Tam budzik i przypominajki z kalendarza miały najwyższy priorytet. Działały nawet na wyłączonym telefonie. Raz zaczęła mi dzwonić 6310i w szufladzie która nie była używana od pół roku. Ale w kalendarzu było zanotowane że dzwonić to dzwoniła.
  • 56
@bambus94: W sumie to Android przy włączonym alarmie za ileś tam godzin mógłby mieć opcje w ustawieniach by się sam wyłączał przy tych 2% czy iluś by alarm się włączyl. Ewenutalnie powiadamiać użytkownika Ej stary Ja nie dożyję do alaramu xD. No i z racji żę to Android a nie Apple czyli masz wybór :P powinna być opcja by nie włączać tych opcji i by było jak jest teraz :D
nie ma to jak porównać rozładowany telefon i wyłączony xD Przecież to dwie zupełnie inne sytuacje. Bez prądu twoja nokia też nie włączy budzika


@Estilio: włączy budzik nawet bez prądu mistrzu i wiele lepszych aktualnych telefonów tak samo. Tu chodzi o to, że w telefonach lepszych producentów inżynierowie przed samoistnym wyłączeniem się telefonu z rozładowania zostawiają ~4% energii aby nie #!$%@?ć baterii i na budzik. Więc takie porównanie ma jak najbardziej
@bambus94: Dlatego lubię lubię starsze telefony. Nie wiem jak w obecnych modelach ale w tych sprzed lat budzik dzwonił nawet jak telefon teoretycznie zdech. Okazywało się, że to rozmowa przychodząca, człowiek odbierał a w słuchawce odzywał się oficer prowadzący i mówił -Naładuj telefon gówniarzu! Myślisz że co?