Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Userrrr
==================================================
Pozdrawiam moderacje, która jak zawsze potrafi pokazać, że jest bezstronna i sprawiedliwie ocenia sytuacje (ironia), a trolli i prowokatorów nigdy nie karze. Nie będę się odwolowywać, bo i tak odrzucą. Pomijam fakt, że niektórzy mogą beztrosko łamać regulamin, a ich treści są tylko kasowane, trolli to chyba moderatorzy wykop.pl banują losowo, bo na pewno nie przyglądają się wnikliwie każdej dyskusji.

#moderacjacontent
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 12
Komentarz od zbanowanego @Userrrr
==================================================
A to powód mojego bana, skomentowałem użytkownika @vrim gdzie napisałem, że moderacja jest nieudolna, bo od ponad roku nie potrafią poradzić sobie z byle hakerem, moderatorka a__s nie nadaje się do moderowania oprócz sesji w zbożu i zapytałem kiedy kolejna, do białka kiedy w końcu zacznie odpowiadać, bo olewa użytkowników. Na koniec dodałem, że to nic, bo co tu mówić gdyby atak był bardziej zaawansowany i użytkownicy
Komentarz od zbanowanego #userrrr
==================================================
Z racji zaistniałej sytuacji zapraszam was na nowy portal społecznościowy o nazwie hejto. Portal o niebo lepszy od strony wykop.pl a przynajmniej serwis nie zbanuje Cie za kilka epitetów, za inne zdanie, prowokacje czy trolling.
@tbhilt
@moll
@Popularny_mis
@JakTamCoTam
@gimnazjumqqq Też ma tam konto
==================================================
#wolamyzbanowanych
@userrrr: Nie wierzę w wolność słowa na portalach społecznościowych.
Sprawdziłem portal i widzę kto tam jest "autorytetem" to ja podziękuję ale bardzo dziękuję za zaproszenie.
Komentarz od zbanowanego @userrrr
==================================================
Proszę zawołać użytkownika @Isildur, ponieważ biore udział w nofapchellenge ( ͡° ͜ʖ ͡°) a że moderacja z dodatkowym chromosem na czele z modelką ze zboża zbanowała mnie za wytknięcue ich niekompetencji i pytaniem do ani o następną sesje ( ͡° ͜ʖ ͡°) proszę go zawołać i napisać, że lece dalej z tematem ( ͡° ͜ʖ ͡