Wpis z mikrobloga

Czy myślicie o czymś przed snem? Jeśli tak, to o czym myślicie? Czy robicie to dla relaksu, bo pozwala wam to lepiej zasnąć, czy dla poukładania pewnych spraw?

Dla przykładu
Ja zawsze przed pójściem spać dużo myślę i sobie wyobrażam różne rzeczy, najlepiej działa na sen myślenie np o eksploracji obcego ekosystemu, gdzie odkrywam inne gatunki roślin i zwierząt z innej planety, czy o postapokaliptycznym świecie, gdzie trzeba walczyć o przeżycie...

A wy?

#pytanie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #sen #fantasy #scifi #przemyslenia #zainteresowania #kosmos #biologia
  • 29
  • Odpowiedz
@goferek: no mnie pomaga, rozpływam się w świecie który sobie wyobrażam, i płynnie przechodzę do fazy snu. Bez wyobrażania sobie jakichkolwiek scenariuszy miałabym problemy z zaśnięciem, mózg zacząłby szukać czegoś "do roboty" i zająłby się analizowaniem jak nie składu chleba to problemów z samochodem, a to bardziej rozbudza.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: O tak. Nie wyobrażam sobie zasnąć właśnie bez tego przeżywania przygód w głowie. Zawsze raczej uciekam od realnego świata w ten scifi/fantasy albo jeszcze grubiej. Nawet podczas zmęczenia, nawet jak nie dokończę "przygody" bo zasnę to coś tam muszę powymyślać.
  • Odpowiedz
a janie scenariusze dominują?


@AlienFromWenus: Szczegółowo to tutaj na mirko Ci nie napiszę bo jednak to by było dzielenie się publicznie swoimi jakimiś prywatnymi pragnieniami, marzeniami itp. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale część jest trochę wspólnych z twoimi z pierwszego posta.
  • Odpowiedz