Wpis z mikrobloga

@FranzMaurerrr:

To nie są boty. Ostatnio pisałem, że w grupach szurskich, w sektach, dominują właśnie takie przekazy. Głównym targetem są głupie baby – po prostu kobiety łatwiej zmanipulować (wcale nie muszą być stare – one rzadko ogarniają internety).

Noo... no i tak to właśnie wygląda. My jesteśmy w bańce wykopowej. Spójrz na kanały dla debili, które skupiają ogromną widownie, na przykład „komentator”. Kanał dla ludzi ograniczonych umysłowo.

Poczytaj komentarze pod jego
Thorrand - @FranzMaurerrr: 

To nie są boty. Ostatnio pisałem, że w grupach szurski...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thorrand: dziękuję Tobie ślicznie za obszerną odpowiedź. Ale faktycznie muszę Ci powiedzieć, że słuchając tego komentatora i tego gościa co wysłałeś to, aż się wierzyć nie chce, że ktoś tego słucha, trzeba faktycznie nie mieć połowy klepek w mózgu żeby takich bredni słuchać xD
@Thorrand: Przecież wiadomo że putin to homo, bo tępi aktywistów LGBT i zamyka do więzienia, a tym kraju jest dużo ludzi chorych na HIV, więc tam jest powszechna prostytucja i homoseksualizm to norma tam, więc PRAWACKA ideologia o tym że rosja jest chrześcijańska to mit.
@pezot:

Bez przesady.

Haha, zabawne. Ostatnio @Sylwia2137 pokazywała mi wpisy Rosjan z ich... jakiegoś tam forum.

Bawi mnie to, że szukacie (uogólniam – wykopki) głupich wpisów po rosyjskich forach, jak w polskim necie macie takie perełki :)

Nie wiem czy muszę Wam pisać o różnicach między obywatelami mieszkającymi w Rosji, a Polakami. To chyba dla każdego oczywiste, i nie muszę wspominać chociażby o tym, że Polak ma wybór, pełen dostęp do
@FranzMaurerrr: Ja rozumiem, że ktoś ma odklejkę i mu się podoba ruski zamordyzm- żałosne ale są ludzie, którzy w swojej głupocie mają jakąś taką fascynacje rządami silnej ręki. Ale jak można nazwać Władymira Putina przyjacielem Polaków XD Gość praktycznie odkąd rządzi robi wszystko tak żeby nam #!$%@?ć. Od lat nie pamiętam jakiegoś sensownego ruchu z jego strony w naszym interesie