Wpis z mikrobloga

@Miotacz2137:

Skomplikowany jest to temat. Na pewno prywatna ochrona zdrowia ma swoje plusy (jak i minusy), podobnie jak wyłącznie państwowa.

Zwracam tylko uwagę na zachowanie gimbusów, którzy słuchają tych rzekomo mądrych ludzi z Konfederacji; Dziambora, Bosaka itd. Mentzena...

Ich receptą na dobrobyt jest sprywatyzowanie wszystkiego co się da (XD) oczywiście to są tylko puste hasła – później sami przyznają, że to jednak nie byłoby takie proste i no... memehehe ma wady
@Thorrand: swietnie to opisałeś nawet nie zamierzam dyskutować, np można by ukrucić stanie starych bab w kolejkach za pomocą tego że zajecie miejsca kosztowałoby 100 zł a wizyta jest darmowa, i kuc syty i hajs jest w służbie zdrowia.
swietnie to opisałeś nawet nie zamierzam dyskutować, np można by ukrucić stanie starych bab w kolejkach za pomocą tego że zajecie miejsca kosztowałoby 100 zł a wizyta jest darmowa, i kuc syty i hajs jest w służbie zdrowia.


@Miotacz2137:

Aaaaaaa wiesz, ja nie jestem żadnym ekspertem. Ze szpitalami nie mam i nie miałem nigdy większej styczności. Raz skręciłem kostkę... xD

Właśnie sobie jeszcze przypomniałem, gdy dwa tygodnie temu Ryszard Petru był
@Thorrand: Bo Petru i Korwin traktują kapitał jak fizykę, a Kapitał ma narodowość, a w tak kluczowych rzeczach jak energetyka co teraz widzimy niestety, między innymi infrastruktura energetyczna musi należeć do państwa.
@Miotacz2137:

Nie no, też nie stawiajmy Petru i Korwina w jednym zdaniu... chooociaż.... obaj są konsekwentni w tym swoim #!$%@?. Petru chyba coś tam wie i potrafi – a może to tylko szczęście? :)

No nic! Dzięki za pogawędkę ;)