Wpis z mikrobloga

Jutro mam rozprawę w sądzie, życzcie mi powodzenia. Jeśli kupicie auto a potem okaże się złomem walczcie do końca. Nie dajcie się naciąć #januszebiznesu #handlarze
Mam dowody na to że Janusz zapewniał że auto jest w pełni sprawne tylko brakuje pasa przedniego kierowcy. Auto okazało się po szkodzie rozbite i pod maska nie było części konstrukcyjnych. Czyli złożone na trytki dosłownie. Dokładnie do Honda Civic z Kanady. Miało być super a oszukał mnie na ponad 60k PLN.
W sądzie walczę o zwrot gotówki. Raczej sprawa wygrana.
#motoryzacja #samochody #oszukujo
stanley88 - Jutro mam rozprawę w sądzie, życzcie mi powodzenia. Jeśli kupicie auto a ...

źródło: comment_1665318250Dh0E8mH3j1ZA8ICt7s6Nzr.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 255
@stanley88: ty mądry jesteś? Na co liczyłeś kupując auto którego nie widziałeś i które nie posiadało pasa? To nie dywaniki ze można ot tak wyjąć bez konkretnego powodu.
  • Odpowiedz
@stanley88: Walić oszustów, ale

Auto okazało się po szkodzie rozbite


Spodziewałeś się, że ktoś zdjął pas przedni w szrocie ze stanów, bo mu się w garażu nie mieścił, czy jak?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@stanley88: Pasy ot tak się nie rwą, przeciąć też nie taka sprawa. Bardzo nieroztropnie postąpiłeś kupując auta nie oglądając go i bez pomocy jakiegoś speca. Sprzedający to osoba prywatna czy firma?
  • Odpowiedz
  • 69
@stanley88 10$ bo odpisuje. Pas przedni w aucie to wszystko co jest za plastikiem zderzaka a przed silnikiem(zderzak, chlodnice i czesci dookola). a jak autor nie troll to gluptak.
  • Odpowiedz
Ale on miał na myśli pas bezpieczeństwa


@stanley88: ale tej dziwnie krótkiej dyskusji ze sprzedjącym chyba jest wyraźnie napisane, że nie ma pasa przedniego. Poza tym napisałem to w żartach. A poważnie trzeba patrzeć na grę słów.
  • Odpowiedz