Wpis z mikrobloga

Jutro mam rozprawę w sądzie, życzcie mi powodzenia. Jeśli kupicie auto a potem okaże się złomem walczcie do końca. Nie dajcie się naciąć #januszebiznesu #handlarze
Mam dowody na to że Janusz zapewniał że auto jest w pełni sprawne tylko brakuje pasa przedniego kierowcy. Auto okazało się po szkodzie rozbite i pod maska nie było części konstrukcyjnych. Czyli złożone na trytki dosłownie. Dokładnie do Honda Civic z Kanady. Miało być super a oszukał mnie na ponad 60k PLN.
W sądzie walczę o zwrot gotówki. Raczej sprawa wygrana.
#motoryzacja #samochody #oszukujo
stanley88 - Jutro mam rozprawę w sądzie, życzcie mi powodzenia. Jeśli kupicie auto a ...

źródło: comment_1665318250Dh0E8mH3j1ZA8ICt7s6Nzr.jpg

Pobierz
  • 96
@stanley88: Nie wiem skąd to dziwne zjawisko, ale w Polsce, kiedy ktoś został oszukany, to wszyscy mówią "wiedziałeś co kupujesz", " mogłeś się domyślić" itd. Zamiast pomagać ofiarom oszustwa, ludzie wolą pomagać oszustom. Dlatego w tym kraju długo nic się nie poprawi.


@Inz_Heinrich: bo w tym kraju jak chcesz kupić lub zrobić cokolwiek to się na wszystkim musisz poznać bo cię każdy chce oszukać. Widać zamiast rypać oszusta to rypią
@Inz_Heinrich: Wiadomo, że każde kolejne pokolenie dąży do coraz większej bezrefleksyjności, ale istnieje pewna różnica, między znaniem się na czymś a posiadaniem minimum rozsądku, inteligencji i instynktu samozachowawczego, żeby nie zginąć w świecie.

W sumie stawiam, że to na 99% zarzutka, ale nawet nie wiem, gdzie tu oszustwo, bo handlarz napisał opowi, że samochód jest rozbity, xD. Poza tym wydając 60k chyba można posiąść tak głęboką wiedzę, że kupując cokolwiek z
Nie wiem skąd to dziwne zjawisko, ale w Polsce, kiedy ktoś został oszukany, to wszyscy mówią "wiedziałeś co kupujesz", " mogłeś się domyślić" itd. Zamiast pomagać ofiarom oszustwa, ludzie wolą pomagać oszustom. Dlatego w tym kraju długo nic się nie poprawi.


@Inz_Heinrich: No spoko, ale tu nie ma oszustwa. OP jest trollem, albo jest za głupi, zeby samodzielnie kupować samochód.
@stanley88: jeżeli to nie bait to leże i kwiczę xD typ pisze że nie ma pasa przedniego, to jak miało być poskładane wszystko z przodu jak nie na trytki żeby to sprawiało wygląd auta? Wszyscy ganią handlarzy, a nikt nie zwraca uwagi że kupujący to.. nie ważne, sam wolę kupić auto z komisu bo przynajmniej wiem co było zrobione, od prywatnego nie dowiesz się nic.