Wpis z mikrobloga

Jutro mam rozprawę w sądzie, życzcie mi powodzenia. Jeśli kupicie auto a potem okaże się złomem walczcie do końca. Nie dajcie się naciąć #januszebiznesu #handlarze
Mam dowody na to że Janusz zapewniał że auto jest w pełni sprawne tylko brakuje pasa przedniego kierowcy. Auto okazało się po szkodzie rozbite i pod maska nie było części konstrukcyjnych. Czyli złożone na trytki dosłownie. Dokładnie do Honda Civic z Kanady. Miało być super a oszukał mnie na ponad 60k PLN.
W sądzie walczę o zwrot gotówki. Raczej sprawa wygrana.
#motoryzacja #samochody #oszukujo
stanley88 - Jutro mam rozprawę w sądzie, życzcie mi powodzenia. Jeśli kupicie auto a ...

źródło: comment_1665318250Dh0E8mH3j1ZA8ICt7s6Nzr.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
po tygodniu okazało się ze lipa


przecież OP dopisal, że chodzi o pas bezpieczeństwa, a nawet jakby chodzilo o ten "normalny" pas przedni to przecież nie jeździłby nim tydzień, no i skapnalby sie od razu przy odbiorze xd

wiec jeżeli to miała być zarzutka to historia sie nie klei
  • Odpowiedz
@stanley88: jakich części konstrukcyjnych nie było niby? Musisz coś wymyślić na przyszły raz jak będziesz jeszcze raz pisał takiego baita. Że też wam się chce takie coś wymyślać.
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd to dziwne zjawisko, ale w Polsce


@Inz_Heinrich: Dlatego, że to Polska. Podobnie cwaniaki są po stronie sprzedawców jak i kupców.
Gość dostaje wyraźną informację o braku pasa przedniego (nie jest to pas bezpieczeństwa który zapinamy w czasie jazdy a element konstrukcyjny pod silnikiem), wpłaca zaliczkę i oczekuje transportu ewidentnie żerując na tym, aby później coś ugrać.
Oczywiście oferta też pewnie najtańsza dla tego modelu w tym roczniku i
  • Odpowiedz
  • 0
@chodki: Nie debil tylko po prostu nie muszę się znać na mechanice itp. Gość napisał ze nie ma pasa z przodu to chyba jasne że pasu to te co się zapina. Skąd mam wiedzieć, że poduszki to pod silnikiem a pas to jakiś element pod maską?
  • Odpowiedz
@stanley88: Czekaj civica z USA/Kanady brałeś za ok 60k? Ty normalny jesteś? To tak jak byś kupował podrobione rzeczy z zary czy h&m na tureckim rynku zamist gucci fendi czy innych…
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stanley88: takie pytanie po numerze VIN przecież można sobie wyszukać auto że stanów
Nie sprawdzałeś tego? xD

Gratulacje jak myślałeś że brakuje pasa bezpieczeństwa i chłop tego by nie wymienil, ale to musiała być okazja cenowa
  • Odpowiedz
@stanley88: no na potrzeby udowodnienia oszustwa w sądzie to jednak musisz się znać na mechanice. No chyba, że będziesz próbował wmawiać coś w rodzaju "panie sędzio, ja myślałem, że nie ma poduszek pod dupe na kanapie, a nie tych pod silnikiem" xD
  • Odpowiedz
na pewno sprzedającemu chodziło o pas bezpieczeństwa


@stanley88: dalej brniesz w tego baita, a najlepsze jest to że dużo ludzi na serio bierze twój wpis.
  • Odpowiedz