Wpis z mikrobloga

Jutro mam rozprawę w sądzie, życzcie mi powodzenia. Jeśli kupicie auto a potem okaże się złomem walczcie do końca. Nie dajcie się naciąć #januszebiznesu #handlarze
Mam dowody na to że Janusz zapewniał że auto jest w pełni sprawne tylko brakuje pasa przedniego kierowcy. Auto okazało się po szkodzie rozbite i pod maska nie było części konstrukcyjnych. Czyli złożone na trytki dosłownie. Dokładnie do Honda Civic z Kanady. Miało być super a oszukał mnie na ponad 60k PLN.
W sądzie walczę o zwrot gotówki. Raczej sprawa wygrana.
#motoryzacja #samochody #oszukujo
stanley88 - Jutro mam rozprawę w sądzie, życzcie mi powodzenia. Jeśli kupicie auto a ...

źródło: comment_1665318250Dh0E8mH3j1ZA8ICt7s6Nzr.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@stanley88 nie wiesz dlaczego w aucie może nie być pasów bezpieczeństwa i jakie auta się sprowadza z USA/Kanady?
Ile to auto było tańsze niż krajowe?
Naprawdę ludzie nie mogą być aż tak głupie.

Nie można oszukiwać, natomiast ludzie kurde, jak by wam ktoś sprzedawał 40% tańszy iphone to też byście nic nie podejrzewali?
  • Odpowiedz
@Inz_Heinrich: Jest jeden sposób.
Jak ktoś pisze np. "stan jak na zdjęciach" - nie kupować.
Jak pisze "stan bardzo ładny", to nie kupować.
Mi typ nie odpisał wprost, czy wędka nie ma uszkodzeń, tylko "na moje oko jest OK", a potem się okazało, że wysłał mi sklejony taśmą szajs.
Dojadę gnoja kiedyś, bo obrobił mnie na 240zł.
Ale mam nauczkę, że jak tylko ktoś nie udziela informacji jasno i wprost -
  • Odpowiedz
@stanley88: wszystkie auta z krajem pochodzenia usa czy kanada na otomoto są bite mocno(chyba, że to po prostu nówka co nie jest sprzedawana w europie, ale to po przebiegu widać), najczęściej łowione z aukcji ubezpieczycieli
  • Odpowiedz
Miało być super a oszukał mnie na ponad 60k PLN.

W sądzie walczę o zwrot gotówki.


@stanley88 Znajomi mieli podobną sytuację, oszustwo z kręceniem licznika i wygrali sprawę. Rozchodzi się o 10k PLN i niestety po rozprawie sądowej słuch o typie zaginął. Wysłali do niego komornika i dostał już wyrok 6 miesięcy pozbawienia wolności. A znajomi nadal nie wiedzą kiedy i czy w ogóle odzyskają te pieniądze.
  • Odpowiedz
Pas przedni w aucie to wszystko co jest za plastikiem zderzaka a przed silnikiem(zderzak, chlodnice i czesci dookola). a jak autor nie troll to gluptak.


@kjungst: Tym bardziej w sądzie powinien usłyszeć że sory ale jego problem. Wiedział co kupuje i nie wykazał chęci sprawdzenia ale 2 / 10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
@stanley88 wpłacam zaliczkę - xd ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio liczyłeś na uczciwe auto? Z Kanady? A teraz się bujasz po sądach, szkoda by mi było czasu i pieniędzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Srakiczan: @stanley88: jakim cudem doszliście do wniosku, że chodzi o pas bezpieczeństwa?
Już nie wspominam że nigdy nie słyszałem o tym żeby ktokolwiek demontował pasy w aucie. Po co? Nigdy też nie widziałem uszkodzonych pasów inaczej niż po kolizji.
  • Odpowiedz