Wpis z mikrobloga

@userrrr:

Dlaczego tylko biedronka jest taką inwalidą, ze nie potrafi ogarnąć własnego asortymenrtu i ma burdel w własnej placówce?


Ale za to jest kilka procent taniej, można kupić spleśniałe warzywa i owoce i źle przechowywane mięso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@userrrr: bo biedronka niestety jest często w mniejszych miejscach. Biedronka to hybryda między mniejszym marketem, a właśnie takim Lidlem, który w zdecydowanej większości ma osobny budynek, z parkingiem itp.

Aczkolwiek owszem - procesy w tej firmie mogłyby być usprawnione, w szczególnosci z tymi wózkami. Mogliby zatrudnić tylko jedna osobę, która robiłaby tylko porzadek -> zarówno z tymi wózkami, jak i paletami, a także zbierałaby puste kartony.
@userrrr: bo to jest DYSKONT, rozumiesz DYSKONT --- tak mi kiedyś na wykopie napisali jak zadałem podobne pytanie. Co prawda nadal nie odpowiada to wiele na pytanie, skoro wiele rzeczy dałoby się zrobić prawie zerowym kosztem, a na pewno podniosłoby sprzedaż, no ale DYSKONT
@userrrr: w moim lidlu jest podobnie, może nie aż tak jak na zdjęciu, ale też w #!$%@? palet z nierozpakowanym towarem oraz wózków na kartony. Nie tylko biedra ma ten problem
@Kluskislaskie: Dorabiałem sobie jako pomocnik majstra od urządzeń, które znajdują się na zapleczu dyskontów. Najwięcej miejsca ma lidl, potem niedaleko kaufland, a potem daleko biedronka. W innych nie miałem okazji łazić po zapleczu. W biedrach jest dramat i często trzeba było grać w tetrisa paleciakiem żeby zrobić dojście do maszyny, lidl i kaufland to zawsze wystarczyło przyjść, przestawić max 1 paletę , zrobić co trzeba i spadać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@userrrr: z tego co wiem,to żeby otworzyć sklep Biedronka wystarczą zaledwie dwie osoby na zmianie. Lidla nie otworzysz bez 4 czy nawet 5 pracowników. Jeronimo Martins oszczędza na niskiej ilości etatów. Potem wychodzą takie kwiatki jak na zdjęciu, że robisz jedną rzecz ,a tu dzwonią ci na kasę ,rzucasz wszystko i zostaje taki #!$%@? przez pół dnia.
@userrrr: to jest ciekawe, bo mam w okolicy 3 biedronki i lidla. Dwie biedronki są czyściutkie jak łza, bez ani jednej palety itp. Trzecia biedrona to faktycznie, nasrane jak na zdjęciu, natomiast w tym lidlu również, pełno palet i śmieci, często gorzej jak w biedronce.