Wpis z mikrobloga

Chciałoby się mieć 16-18 lat, wrócić sobie do domu po lekcjach z chłopakiem, rodzice są w pracy więc nikt nie przeszkadza. Razem się wygłupiać, przygotować jedzonko, obejrzeć coś, pograć w gierki, leżeć razem pod kocykiem tuląc się. Bez większych zobowiązań, trzeba tylko odrobić lekcje na poniedziałek, ale jest dopiero piątek więc jest jeszcze dużo czasu. W sobotę idziecie razem na domówkę do wspólnych znajomych, jest dobra atmosfera, śmieszne akcje, alkohol, po tej nocy zostanie wam wiele dobrych wspomnień i zdjęć. Później spotykacie się w szkole ze sobą i znajomymi, spędzacie razem przerwy, idziecie gdzieś po lekcjach. W dalszej perspektywie spędzacie razem ferie zimowe, majówkę na działce znajomych, jedziecie razem na pierwsze wakacje bez rodziców. Echh, pomyśleć że większość moich rówieśników tak naprawdę miało takie życie, na pewno nie było idealne i całkowicie beztroskie, ale nie gnili w samotności i marazmie każdego dnia będąc nastolatkami (,) #feels #samotnosc #depresja #suicidefuel #samobojstwo #doomersoul #gorzkiezale #nostalgia #licbaza
Pobierz tatiq02 - Chciałoby się mieć 16-18 lat, wrócić sobie do domu po lekcjach z chłopakiem...
źródło: comment_1665240393XcLaosL2098PBtJ6Ob6YKq.jpg
  • 33
@tatiq02: Masz racje, to się nie stanie i nic tego nie zmieni więc rozmyślanie nad tym tylko będzie przynosić ci złe samopoczucie.
Z drugiej strony zawsze możesz dążyć do podobnej dorosłej przyszłości za co serdecznie trzymam kciuki.
Swoją drogą to bardzo ładnie opisane to jest, przyjemnie się to czyta.

Sztywniutko
@tatiq02:

w gimnazjum przez co w liceum nie umiałam funkcjonować wśród ludzi mimo że byli w porządku

przeżyłem podobny schemat:
w gimbazie bardzo źle mnie traktowano, wskutek czego zdziczałem i zatrzymałem się w rozwoju społecznym, a potem całą licbazę przesiedziałem w domu przed komputerem, mimo że ludzie już byli tam w miarę okej