Wpis z mikrobloga

Panowie doradzcie mi co ja mam robić. Różowa mam od maja no i na początku znajomości, jakiś miesiąc góra 2 co chwilę miała chcice na różne rzeczy oczywiście oprócz seksu, bo to dziewica i się ciągle tego boi. Teraz jak się dłużej nawet nie widzimy to oczywiście klei się do mnie, całuje i nic więcej. Od czasu do czasu loda zrobi i to wszystko. Jak się widzimy codziennie to praktycznie jest tylko przytulanie i tyle. Nawet dzisiaj jak się po tygodniu spotkaliśmy, to calowanko i nic więcej. Chciałem jej zdjąć bluzkę i stanik to ona mówi, że nie chce. Za chwilę mowi czy nie chciałbym jechać - przecież to jednoznaczne, że się nudzi i chce żebym jechał. Jak to powiedziała to momentalnie się zabrałem z jej domu i poszedłem do samochodu, nie lubię być u kogoś na siłę, mam swój honor. Oczywiście pożegnałem się dość chłodno no i jak dojechałem do domu to dzwoniła co chwilę czy jestem zły i że mnie kocha. I ogólnie ma niedoskonałości na ciele i dlatego wstydzi się rozbierać. Wcześniej jej to #!$%@? nie przeszkadzało. Ja już nie wiem co mam robić, zero jakiegokolwiek polotu teraz. Co jakiś czas zabieram ja na jakąś wycieczkę, żeby nudno nie było, ale ogólnie staram się przy niej być bardzo stanowczy, jak cos odwali nie tak to jej to mówię i mnie przeprasza. Nie jestem typem który baby stawia na pierwszym miejscu itd. Próbuje zachowywać się jak samiec alfa jakkolwiek to brzmi. Jezeli ma chcice oczywiście przed okresem lub w trakcie to oczywiście dobiera się do spodni, robi tego loda i nic więcej nie chcę robić. Jak nie ma chcicy to nawet jak się całujemy to nie ma tych #!$%@? w oczach jak przedtem tylko leży jak kłoda i tyle Tylko przytulanie i przytulanie, a przytulanie mi się już znudziło bo ilez można się przytulać. Pomimo że mam bardzo niskie libido to chciałbym poeksperymentować ale się nie da, a jak się da to tylko raz na miesiąc jak ma chcice. Ona woli się masturbowac 5x pod rząd niz cokolwiek że mną zrobić. Dzisiaj mi powiedziała, że zrobiła to 5x i nawet nie z ochoty a z uzależnienia. Dodam, że jest bardzo wielka katoliczką jakby to miało jakieś znaczenie. Ale czy to normalne żeby być w związku parę miesięcy i nie uprawiać sexu,? Trochę chaotycznie napisane ale myślę że zrozumiecie o co mi chodzi
#zwiazki
  • 17
@Espance: po pierwsze: jest dziewicą. Nie wszystkie dziewczyny decydują się na pierwszy raz w takim samym tempie. Pierwszy seks może być bez większych niedogodności, a może zwyczajnie boleć i krwawić. Różnie bywa. Druga rzecz: piszesz, że jesteś stanowczy itp. Stanowczość u mężczyzny jest fajna, jeśli oznacza bycie zdecydowanym, ale ton wypowiedzi masz taki, że to brzmi jak "ja chcę, niech robi". Nie mam pojęcia jak to wygląda na żywo, ale z
@Espance: myślałam że takie problemy to raczej 15 latki mają a nie 26 letni gość (ʘʘ) rozmawialiście o tym jak i kiedy by chciała przeżyć pierwszy raz? Piszesz że masz niskie libido, to bywa zniechęcające. Skoro tak sobie lubi dogadzać to ma duże potrzeby, czy wasz codzienny kontakt to zwykłe przytulanie czy też intymny dotyk? Powinieneś przemyśleć taktykę codziennego po trochu nakręcania jej coraz bardziej aż da
@kasiknocheinmal: nie chce jej pisać, że dla mnie przytulanie to za mało, bo wiem że jescze gorzej będzie i całkiem to wszystko wygaśnie. Jak próbować rozpalić jescze dziewczynę na nowo tak jak było na początku znajomości? Czasami ja trochę olewam - działa w miarę dobrze, później piszez że teskni. Oczywiście nie spermilem nigdy do niej. Od czasu do czasu jestem miły, powiem, że ja kocham lub pocałuje w czolo - tylko
@oszty: ale na początku znajomości sama się kleiła do mnie, teraz to inaczej wygląda nawet po tygodniowym nie widzeniu się. Oczywiście jest całowanie, dotkne ja za cycki i na tym się kończy. Kiedyś mówiła, że całowanie ja podnieca, ale przecież podczas całowania nie będzie miała orgazmu no i w kółko to tak samo wygląda. Oczywiście jak ma chcice to jest lepiej, a jak nie to kompletnie nic się nie dzieje. Mi
@Espance
Zgodzę się z @kasiknocheinmal pluc uwaga wazne: porozmawiać z nią - to nie wyrzucić wszystko co masz w głowie dotyczące tej sytuacji, a zadać pytania o to co Cię najbardziej martwi i ją wysłuchać. A po tym jak się wypowie, to uwaga znów ważne: nie zaczynać się bronić, bo poczułeś się atakowany przez to, że ona powiedziała, że jej coś nie pasuje, a tylko zadajesz kolejne pytania żeby upewnić się, że
@Espance: dlatego właśnie bycie z dziewicą nie do końca jest takie fajne. Zazwyczaj się boją, mają kompleksy i jest slabo w tych sprawach, bo są po prostu w tym słabe, bo tego nie robiły, nie chcą robić, bo boją się, że będą słabe, przez co kółko się kręci.

Mityczna dziewica brzmi fajnie, ale tylko w opowieściach, rzeczywistość często bywa zupełnie inna i gwarantuje, że lepiej mieć czasami taka, która będzie otwarta
@Espance:

Czasami ja trochę olewam - działa w miarę dobrze, później piszez że teskni. Oczywiście nie spermilem nigdy do niej. Od czasu do czasu jestem miły, powiem, że ja kocham lub pocałuje w czolo - tylko nie często, żeby znowu się za bardzo nie przymilac. Ogólnie naczytałem się i nasłuchałem obrelacjach damsko męskich i czasami jest to meczace, że musisz cały czas na wszystko uważać będąc w związku. Nie pokazywać słabości,
@Espance: O kuuurwa księżniczka. Jej szpara jest ta jedyna ta wyjątkowa xDDD chłop 26 lat i konia wali bo dziewczyna nie chce mu dać „wyjątkowej” szpary. Idź do burdelu to zobaczysz ile jest warta szpara.
Pozdro z fartem.
@Espance: nie rozbieraj, chodzi o wytworzenie ciągłego napięcia związanego z twoją osobą. Nie dawaj jej zapomnieć że jest kobietą i że jej pragniesz. Przestudiuj mape stref kobiety bo same cycki akurat to słabe mogą dawać efekty, jak są nieumiejętnie ściskane to nawet odstraszą xd Jak oglądacie coś gładź po tyłku, nogach, wewnętrznej części ud, po boku i brzuchu. Kurcze jak dotyk jest odpowiedni i dotykasz nowe miejsce to nawet nadgarstek potrafi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Espance: jak będziesz ją cisnąć o seks, to możesz na długo zapomnieć, że do czegoś dojdzie szybciej niż później. Na spokojnie porozmawiaj z nią, zapytaj o jej obawy, czego oczekuje, co ją kręci itp. Może spróbuj jakiś fajny wieczór z winkiem zorganizować i przejść do czegoś więcej, ale bez parcia na seks. Powodzenia ʕʔ