Wpis z mikrobloga

Stag Arms m4


@Micylian: o matko ale to brzydkie i... drogie stosunkowo. Koniecznie chcesz w układzie M4? Nie wolisz czegoś bardziej nowoczesnego z M-LOKiem? Optyke chcesz zakładać?
Ja strzelałem z klubowego S&P M&P15 na 100m z otwartych i broń była zdecydowanie bardzo celna. Miałem podobny wynik jak ze swojego Savage Recom 2.0 z optyką.
@Micylian: minus tej broni to lufa niezgodna z konstrukcją z nazwy - Stag ma 16", a prawdziwe M4 mają 14,5"

Generalnie to pytanie do czego Ci ten karabin - może np. zawsze lubiłeś M4 i chcesz sobie kupić coś w rodzaju "pomnika" tej konstrukcji i maksymalnie upodobnić go do oryginału. To jedna droga.
Druga to strzelanie dla przyjemności z broni typu-M4 (AR-15), wtedy raczej warto coś kupić z lufą a'la samonośną
@Micylian: ten STAG ma bardzo dobre opinie w necie. Jeśli oczywiście mówimy o ałerach ze średniej półki cenowej. Całkiem fajny filmik na jego temat nakręcił Frag Out (porównanie S&W M&P 15 vs STAG M4).

STAG-a chwalił też u siebie "Obywatel intruz" w filmie "czy AR musi być drogi" (on ma tam w rękach właśnie STAG-a).

O ile sam STAG jest dobry, to w przypadku tiuningu trzeba by było sprawdzić czy ten