Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem fenomenu suvów. Trochę jak jazda busem. Ale jak ktoś się tym fascynuje to spoczko xD Szerokości


@maad: Niektórzy też nie rozumieją fascynacji dobrym jedzeniem. Przecież można jeść mortadelę i przeżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SUVY najbardziej przeszkadzają tym, którzy ich nie mają ¯_(ツ)_/¯


@trololo55: https://www.youtube.com/watch?v=VtQ24W_lamY a tutaj Rav4 która miała problem. Starsze BMW i niższe modele SUV również nie są już takie "super". Na plus na pewno, że się to poprawia ale średnia wieku samochodów w PL to 12 lat a tutaj jest samochód z rocznika 2019, ile ich po Polskich drogach jeździ?

A tutaj fajnie widać SUV + hybryda https://www.youtube.com/watch?v=CLnaParvC_8
@cwlmod: No i spoko, każdy lubi to co lubi. Mimo twojej złośliwości nadal nie rozumiem jak można się gloryfikować te dupowozy ponad inne. Takim ani na track day nie pojedziesz, ani w mieście nie polatasz, ani w teren nie wjedziesz. Jedyne co pozostaje to jechać od A do B ¯\_(ツ)_/¯ Sam stałem przed wyborem suva, pożyczyłem Pathfindera no i miałem busa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takim ani na track day nie pojedziesz, ani w mieście nie polatasz, ani w teren nie wjedziesz. Jedyne co pozostaje to jechać od A do B ¯_(ツ)_/¯


@maad: Gdyby to była prawda to przyznał bym ci rację, a tak wychodzisz na głąba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trackday jest dla sportowych aut, a nie dla normalnych samochodów. Sorry ale to trzeba być idiotą, że taki zarzut postawić (
a tutaj Rav4 która miała problem. Starsze BMW i niższe modele SUV również nie są już takie "super". Na plus na pewno, że się to poprawia ale średnia wieku samochodów w PL to 12 lat a tutaj jest samochód z rocznika 2019, ile ich po Polskich drogach jeździ?


@ksiak: Po co nas spamujesz jakimiś śmieciami skoro zostałeś zaorany i nie potrafisz tego przyznać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trololo55 yep, parkujesz już jak burak. Jak widzę suvy bmw (nie ważne w jakim kraju) to wiem, że muszę zachować podwójną ostrożność na drogach i parkingach XD to jest akurat jakiś niespotykany dla mnie fenomen xD
Po mieście jeździ sie wygodniej niż odpowiadającym mu kombi


@cwlmod: Co ty #!$%@? xD Kombi to sedan z dupą, niemal ta sama bryła. Sedanem gorzej się jeździ po mieście niż suvem?

a parkowanie jest łatwiejsze


@cwlmod: Jak szerszym autem ma być łatwiejsze? Co to w ogóle za argument? Jak ktoś ma trudności z parkowaniem jakimkolwiek autem to kek xD

W teren też wjedziesz.


@cwlmod: Golfem też. Niewiele większy prześwit,
@ksiak u mnie stary miał kia sportage póki nie zobaczył spalania do tego jedziesz ponad 140 i autem zaczyna bujać na boki nieprzyjemne uczucie
@sadhas: i żeby było śmieszniej to to sprzedają jako auta rodzinne xD, gdzie realnie nic tego od kombi nie odróżnia poza wysokością, a często są mniej pakowne.
Prawdzwe auta rodzinne to były minivany i tam to było nie tylko w #!$%@? miejsca, ale i jeszcze masa sprytnych i przemyślanych patentów, schowków itd., ktore sprawiały, że to naprawdę były unikalne i przydatne auta - same przesuwane drzwi ile ułatwiają, no ale cóż,
To już wiem czemu mam cie na czarno xD


@maad: już Ci miałem napisać byś się nie produkował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

u mnie stary miał kia sportage póki nie zobaczył spalania do tego jedziesz ponad 140 i autem zaczyna bujać na boki nieprzyjemne uczucie


@firyt: jak widać niektórzy twierdzą, że jest inaczej. Jednak ja nie jestem całkowicie przeciwny SUVom jako takim jedynie nie podoba mi
i żeby było śmieszniej to to sprzedają jako auta rodzinne xD, gdzie realnie nic tego od kombi nie odróżnia poza wysokością, a często są mniej pakowne.

Prawdzwe auta rodzinne to były minivany i tam to było nie tylko w #!$%@? miejsca, ale i jeszcze masa sprytnych i przemyślanych patentów, schowków itd., ktore sprawiały, że to naprawdę były unikalne i przydatne auta - same przesuwane drzwi ile ułatwiają, no ale cóż, mamy co
Co ty #!$%@? xD Kombi to sedan z dupą, niemal ta sama bryła. Sedanem gorzej się jeździ po mieście niż suvem?


@maad: Niemal? xD Ty w ogóle COŚ wiesz czy tak sobie #!$%@? od rzeczy? Sprawdź wymiary sedana, kombi a potem odpowiadającemu mu suvomi np bmw 3 i x3. Potem przyjdź i przeproś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak szerszym autem ma być łatwiejsze? Co to w ogóle
@elperson: jakich np? Mam 3 auta w tym dwa większe. Fiuta też mam dużego. Ba, cały kraj musi mieć, bo większość u nas to terenówki, suvy, ewentualnie exotics. Przestan powielać te idiotyzmy, że ktoś leczy kompleksy, bo lubi duże auta. Nie każdy lubi się kisić w Yarisie.