Wpis z mikrobloga

@trololo55: Sam pewnie w przyszłości zamienię swojego sedana na suva tej samej marki, z podobną mocą i równie dobrymi właściwościami jezdnymi. 265>240 koni mechanicznych, to nadal nie jest mało. Napęd ten sam, czas do setki trochę gorszy, ale nadal to bardzo szybkie autko. Poza tym o wiele lepsza widoczność, wysoka pozycja za kierownicą, ogromny prześwit, fajne właściwości terenowe w razie czego, bardziej komfortowe zawieszenie, mniejsza średnica zawracania. Teraz w Legacy mam
Pobierz murmurlrl - @trololo55: Sam pewnie w przyszłości zamienię swojego sedana na suva tej ...
źródło: comment_1665162503aewDc2ObV2mVg9dEqaezs8.jpg
Sprawdź wymiary sedana, kombi a potem odpowiadającemu mu suvomi np bmw 3 i x3. Potem przyjdź i przeproś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Nadal będę twierdził że to niemal ta sama bryła, jeśli według ciebie jest inaczej to xD

bmw 3 sedan 470,9cm dł, 182.7cm szer, 143,5 wysokości, roszstaw osi 285,1
bmw 3 kombi 470,9cm dł, 182.7cm szer, 144 wysokości, roszstaw osi 285,1
bmw x3 470,8cm dł,
@maad: Umiesz czytać liczby? xD przepotężny suv ma dokładnie taka sama długość i nieznacznie większa szerokość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Argument o trackdayu jest tak debilny ze nawet nie bede sie do niego odnosić. Odpajacowałeś i to porządnie xD

Choc z drugiej strony….. patrzyłeś na czas na ringu takiego Porsche cayenne turbo gt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
większe spalanie, cena, koszty eksploatacji.


@sadhas: większa cena niż co. Sąsiad kupił Audi A7 za 3x tyle co ja większy suv. Nie widzę żeby miał specjalnie lepszą jakość. Ma większe koszty eksploatacji i spalanie a dalej moje auto mi się bardziej podoba i jest 100x razy praktyczniejsze.
przepotężny suv ma dokładnie taka sama długość i nieznacznie większa szerokość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: #!$%@? mnie to boli. Odpisałem na twój komentarz. Według liczb kombi bliżej do sedana niż do suva

Argument o trackdayu jest tak debilny ze nawet nie bede sie do niego odnosić


@cwlmod: Nie musisz. To ty napisałeś że suvem nie wjedziesz na track day bo to normalne auto, a nie
@maad: Dziekuje za przyznanie mi racji. :)

Z doświadczenia wiem ze wymijanie sie od prostej odpowiedzi jest oznaką bólu dupy i poczucia porażki u ciemniaków( ͡° ͜ʖ ͡°)

Psy i @maad szczekają a kawalkada jedzie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziekuje za przyznanie mi racji. :)


@cwlmod: Moje #!$%@? doświadczenie z suvami to moja opinia, a nie "racja" #!$%@? tumanie xD Jeździj sobie czym chcesz, mi się jeździ źle i nie widzę zastosowań w moich wymaganiach dot. aut. Tak trudno zrozumieć?
@maad: Sam jesteś tuman skoro przytoczyłeś obiektywne fakty a teraz się burzysz xD

I nie #!$%@? że ci się źle jeździ tylko jeździłeś kijowym suvem jak rav4 albo dobrym i cię nie stać więc hejtujesz.

Sam mam hot hatcha więc takie utyskiwania na prowadzenie ludzi którzy nie mają auta ze sportowym zawieszeniem i układem kierowniczym są dla mnie zabawne.

Gusta gustami ale mi próbujesz wmówić, że x3 się trudniej parkuje niż