Wpis z mikrobloga

@Serendipity_: Niektórzy wykładowcy mają godziny, w których przyjmują studentów w celach edukacyjnych. Wykładowca statystyki był taki zachwycony jak ktoś przyszedł (ja), że nie tylko wytłumaczył mi wszystko, ale też odrobił mi całą pracę domową i jeszcze mnie pozytywnie pamiętał do końca roku xD
Jeżeli to są studia zaoczne, to jest to jeszcze bardziej widoczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BladyJestem: co to znaczy


@mlodyernest na zaocznych masz dużo mniej zajęć, więc jeszcze więcej musisz ogarniać sam. Zależnie od wykładowcy czasem jest trochę taryfy ulgowej, a czasem masz umieć tyle co studenci dzienni i #!$%@? ich obchodzi jak się tego nauczysz. Studiowałem zarówno dziennie jak i zaocznie i wg mnie studia dzienne
Jprdl, na pierwszych wykładach zwykle masz powiedziane jakie książki podstawowe i rozszerzone. Na studiach się studiuje. Oni mają tylko Ci podstawy podstaw przekazać i nadać kierunek. Ty sam studiujesz.
Weźcie mi wytłumaczcie o co chodzi na tych studiach.

chodzi o to by studiowac, inaczej - uczyc sie

Już pierwszy tydzień i dają jakieś zestawy zadań na kolejne zajęcia do których mamy się przygotować sami.

pewnie chodzi o to by studiowac, inaczej - uczyc sie

Tylko na wykładach było poruszane ledwo 15% wiedzy która jest potrzebna żeby to rozwiązać.

tough ¯\_(ツ)_/¯ placisz? buntuj sie, jesli jest ponizej standardow firmy dostaniesz zwrocik i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Serendipity_: moje studia wyglądały tak, że grupa 20 osób dostawała tydzień na przeczytanie książki o obojętności 500 stron. W bibliotece była jedna sztuka tej książki. Ja zajęciach za tydzień pan doktor, ha tfu mu na mordę, zadawał pytania jak w jakiejś Wielkiej Grze.
@BennyLava: Niestety tego nie idzie zrozumieć studia w Polsce to dno właśnie przez organizację i traktowanie studenta.
Wykładowcy są głównie od egzaminowania, a materiał trzeba opanowywać po zajęciach, które są do niczego.
Tylko, że jakbym już to wszystko umiał to po co bym lazł na uczelnię?
Ja rozumiem, że można samodzielnie przerabiać to w czym chcemy pogłębiać wiedzę dodatkowo, ale ludzie na litość nie podstawowy materiał, od czegoś chyba są te