Wpis z mikrobloga

@raz-dwa-trzyy: widząc coś takiego i czytając komentarze pozbylem się wszelkich wątpliwości sumienia, że w tym miejscu, jadąc z południa na północ, tylko ulicą, środkiem pasa, żeby jakiś idiota nie wyprzedzał na skrzyżowaniu na gazetę, uprzednio wymijając wszystkie auta stojące w korku na dojeździe do skrzyżowania
@raz-dwa-trzyy: 1000 razy bardziej wolę nadkładać drogi niż pchać się z rowerem w takie miejsca. To już nawet nie chodzi o światła i pieszych na chodniku, prędzej się zesram, niż wjadę holenderką na trzypasmową jezdnię pełną sfrustrowanych staniem w korkach kierowców.

Polecam omijać okolice Zawiszy przez Prostą i Aleję Jana Pawła albo Świętokrzyską, piękne i przyjemne drogi rowerowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dla mnie to przez każde przejście powinno się przeprowadzać rower.


@Crazy_summer: w sumie gdyby kazać kierowcom samochodów przepychać je przez skrzyżowania, to też by było korzystne, rzadziej by się zderzali, a nawet gdyby, to stłuczki by były niegroźne, bo do jakiej prędkości może się rozpędzić kierowca pchający swój samochód. Pieszego też się raczej w ten sposób nie da rozjechać. Może nawet piesi by pomogli pchać, trochę by się poruszali, wyszłoby im
KEjAf - > dla mnie to przez każde przejście powinno się przeprowadzać rower.

@Craz...

źródło: comment_1665141556xz3g9n5aSFV23Ws0VZ0zwf.jpg

Pobierz
@Crock92: ścieżka w tym miejscu w kierunku północy jest niesamowicie czerstwa, mieszany odcinek ulica ścieżka, ulica ścieżka, potem dojeżdżasz do ronda i masz xD - ustawiasz się na prawym pasie i lecisz sobie z autobusem na światłach i pod hotelem Campanile z ulicy jest wjazd w uliczkę hotelu i dalej zaczyna się ścieżka - cudowne miejsce
@raz-dwa-trzyy: I bardzo dobrze. Kierowcom za nie ustąpienie #!$%@? tak wysokie mandaty, że głowa mała. A ja się mam potem tłumaczyć, że jaki pedalarz czy gość na hulajnodze mi wymusił pierwszeństwo.
Jestem jak najbardziej za karaniem za nie ustąpienie pieszym/rowerzystom itp. ale to też musi działać w drugą stronę. A pedalarze/hulajnogarze notorycznie przejeżdżają przez przejścia dla pieszych.

I już zaczyna mnie #!$%@?ć ta nowa moda na te deski elektryczne do jeżdżenia.