Wpis z mikrobloga

@Krupier przecież będą mieli taką samą prędkość jak pieszy więc jak to zwiększy korki?
Co więcej, zatrzymanie się przy skręcie w lewo i wypatrywanie rozpędzonych rowerzystów powoduje większe korki.
@stayplation: A i oczywiście tych, którzy robią mocny slalom między ludźmi powodując niebezpieczeństwo lub wbijają się na przejazd/przejście bezmyślnie to #!$%@?ć prądem. Tak jak przepis o tym, że rowerzysta na przejeździe prowadzącym wzdłuż głównej drogi ma pierwszeństwo przez samochodem skręcającym z niej i przecinającym przejazd jest "fajne" ze strony rowerzysty. Tak jest megadebilne od strony kierujących, bo często po prostu nie widać gdy jakiś kamikadze chce pocisnąć jak strzała bez świateł
przecież będą mieli taką samą prędkość jak pieszy więc jak to zwiększy korki?


Pieszy nie musi poświęcać kilku sekund by zejść z roweru, złapać go za kierownicę i dopiero rozpocząć krok. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Co więcej, zatrzymanie się przy skręcie w lewo i wypatrywanie rozpędzonych rowerzystów powoduje większe korki.


@Crazy_summer: co? :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: pokaz gdzie to napisałem a nie wskakujesz w konkluzję.
Przejazdy rowerów i aut na które jednocześnie (przestrzegając przepisów ofc) mogę wjechać oboje są durne i niebezpieczne.
Jak pedałuje sobie rowerkiem to nie chce się martwić że ktoś mnie zmiecie z drogi.
Cmentarze są pełne ludzi którzy mieli pierwszeństwo.
Jak jade autem to nie chce mieć na sumieniu jakiegoś pedalarza
pokaz gdzie to napisałem a nie wskakujesz w konkluzję.


@LoopyMajestic: to było pytanie przecież. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przejazdy rowerów i aut na które jednocześnie (przestrzegając przepisów ofc) mogę wjechać oboje są durne i niebezpieczne


@LoopyMajestic: XD

Dla was to wszystko jest durne i niebezpieczne. Normalnie uwzięła się na was ta infrastruktura!

Jak pedałuje sobie rowerkiem to nie chce się martwić że ktoś mnie zmiecie z
Zabawne, gdy się czyta opinie ludzi, którzy widza tylko obrazek a nie znają sytuacji jaka tam się odjaniepawla, bo policja korzysta z braku udogodnień dla rowerzystów, a nie widzi problemu jak 300m wcześniej na koszykowej nagminnie na ścieżce rowerowej stają samochody a to do przychodni, a to przy jednostce wojskowej (zwykle cywilne pojazdy)
A jeśli chodzi o powyższa sytuacje: Jeśli chcemy z Koszykowej dostać się rowerem na Aleje w stronę Zachodniego to
Proponuję ludziom którzy krytykują rowerzystów jadących ostrożnie i wolno po szerokim chodniku czy przejściu dla pieszych kiedyś wsiąść na rower i spróbować przejechać się po mieście kilka razy. W okolicach tego ronda jest droga dwujezdniowa, każda z jezdni 3 pasy, a chodnik obok jest bardzo szeroki i mało na nim ludzi. Mam się jako rowerzystka wpierdzielac na tą 3 pasmowa drogę? Po co? W jaki sposób jest to bezpieczniejsze niż ostrożna jazda