Wpis z mikrobloga

Mam powaloną teorię: Ruskie od jakiegoś czasu już w mediach oraz w ich sejmie mówią, że już nie walczą z Ukrainą ale z całym NATO (xD) dlatego nie mogą wygrać. Był nawet jeden śmieszek co chciał uderzyć w USA przy użyciu broni atomowej (XD^2) by można było wygrać tą wojnę. I może Ruskie chcą mentalnie przygotować swój naród do porażki i zagrać kartą: my nie chcemy wojny atomowej i światowej z NATO a tak naprawdę są winni jacyś generałowie a nie Car Putin.
Oczywiście nie mam żadnych argumentów za tą teorią ale tak mnie tylko to zastanawia.
#wojna #rosja #ukraina
  • 5
@gharman: widzisz, nie pierwszemu taki głupi pomysł wpadł do głowy. Z jednej strony super, bo wreszcie by przestali umierać ludzie itp. ale z drugiej #!$%@? rosyjski naród, który będzie się czuł "oszukany" narobi nam problemów za 10-20 lat. Chociaż no moja teoria jest z dupy.
naród, który będzie się czuł "oszukany"


@rezydenttomek: Wątpię. Wystarczy, że Władek wygłosi odpowiednie orędzie, a propaganda przetłumaczy je na język zrozumiały dla losowego Wani z Muchosrańska w obwodzie Siewieropiździeckim. I cyk, r0sja stanie się w oczach jej mieszkańców bohaterskim krajem, który ocalił świat przed wojną atomową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)