Wpis z mikrobloga

Siedzę już kilka godzin na sorze i tak pomyślałem że zapytam was, bo może szybciej dowiem się co mi dolega od was niż od lekarza.

Mam kłujący ból na lewym ramieniu z tyłu. Boli przy każdym ruchu. Nie mogę się schylić, usiąść, ani nic zrobić. Dziewczyna mi pomagała założyć buty, bo nawet tego nie byłem w stanie zrobić.
Ból zaczął promieniować i dokucza mi w klatce piersiowej.

I tak siedzę sobie z niskim priorytetem i czekam.

#medycyna #sor #lekarz
  • 23
@Wjolka:
Ja kiedyś z zapaleniem płuc poszedłem na nocną bo już wymiękałem, duszący kaszel nie ustępował od kilku godzin zero przerw (któraś z kolei noc nieprzespana przez to) i w dodatku zacząłem kaszleć z krwawą plwociną to się przestraszyłem, więc skrajnie zmęczony, czując, że jak teraz nie pojadę, to potem może nie dam rady pojechałem do lekarza a tam... Zgarnąłem #!$%@?, że głowę zawracam kazali spierdzielać ale ostatecznie w końcu jakiś
@Wjolka: No to świetnie, chwała Ci za to, niestety nie wszędzie tak to wygląda. W niektórych miejscach pacjent jest traktowany jak intruz. Nie chciałem zapychać sor a był to szpital w małym mieście nawet nie powiatowym ale mają duży oddział chorób płuc. Ten lekarz chyba nie miał zbyt dużo takich pacjentów i się wkurzył ¯\_(ツ)_/¯