Wpis z mikrobloga

Urban byl komuchem, który siał swoją propagandę dla partii


@muchatse: No to tak samo jak Jarek i Leszek, tylko że dla swojej partii XD

Niezłe wykolejenie umysłowe z twojej strony. Choć nie dziwi mnie wychwalanie komuchów pokroju Urbana na wykopie. Ten portal to lewacki ściek zrzeszających w głównej mierze sfrustrowanych lemingów plujących jadem na lewo i prawo.


@Nanuno: Dla Ciebie specjalnie przekleję mój wczorajszy komentarz dotyczący "szacunku" do Urbana:

"Jak
@kezioezio No i nie do końca zgadzam się z tym komentarzem, który wczoraj napisałeś. Urban jest przedstawiany w wielu lewicowych mediach, w tym na wykopie jako taki stary, uszaty dziadek z kontrowersyjnym poczuciem humoru i śmiesznymi ripostami. Tutejsze młode wykopki nie pamiętają jaki to był egoistyczny dziad i jego tekstów typu "rząd się wyżywi". Chowanie tej komunistycznej swinii na Powązkach jest nieporozumieniem, a robienie z niego niewinnego statyryka, jest sporym odklejeniem. To
Ktoś wytłumaczy co ma Trzaskowski do Cmentarza Powązkowskiego, którym zarządza Kuria Metropolitalna Warszawa?


@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu:

No choćby to, że klechy z Kurii nie mają nic do powiedzenia na temat tego, kogo można, a kogo nie można pochować na tym cmentarzu. I wątpie, by się ktokolwiek klechów o to pytał.
Urban jest przedstawiany w wielu lewicowych mediach, w tym na wykopie jako taki stary, uszaty dziadek z kontrowersyjnym poczuciem humoru i śmiesznymi ripostami.


@Nanuno: Bo był śmieszny, z kontrowersyjnym poczuciem humoru.

Tutejsze młode wykopki nie pamiętają jaki to był egoistyczny dziad i jego tekstów typu "rząd się wyżywi".


@Nanuno: Po pierwsze, nie wiem co złego jest w egoizmie, po drugie, tak jak pisałem. Każdy wie kim on był i nikt
@#!$%@?: Takie osoby jak Urban nie powinny być chowane na Powązkach, może i miał talent dziennikarski, ale to w jak obrzydliwy sposób go realizował podczas PRL powinien mu zamknąć drogę na ten cmentarz.