Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Ja bym to miał gdzieś w sumie. Od kiedy pochowali Kaczyńskiego na Wawelu, którego największym życiowym osiągnięciem było wykvrwienie pod Smoleńskiem, to i tak to miejsce ma status nie wiele wyższy od śmietnika.
  • Odpowiedz
@Aerwin: Po czym wnioskujesz, że tego nie wiem? Twierdzę, że Wawel i tak nie ma już tej rangi, od kiedy wrzucili tam zimnego Leszka, więc co za różnica, czy teraz dorzucą tam jeszcze starego komucha, czy menela który zeszedł na marskość wątroby?
  • Odpowiedz
@huudyy: dlatego lepiej karakana stamtąd usunąć a nie wyskakiwać z propozycją kolejnej szui. Wywozisz śmieci do lasu bo w sumie leżą już tam inne śmieci?
  • Odpowiedz
@#!$%@?:
Do tego prawaki jak zawsze fejki rozrzucają.

Waldemar Kuchanny, zastępca Urbana w tygodniku "Nie". Taką dostałem informację od rodziny Urbana. Będzie pochowany w grobie swoich rodziców. To są dwa groby obok siebie, proste płyty. Jakaś boczna, nierzucająca się w oczy alejka. To nie jest Aleja Zasłużonych, ale Cmentarz Wojskowy. Tam rodzina ma wykupione miejsce.
  • Odpowiedz
ale wiesz, że na Wawelu nie lezy tylko Kaczyński?


@Aerwin: ale wiesz, że na Powązkach leżą tysiące różnych ludzi? To nie jest jakiś zamknięty cmentarz tylko dla wybitnych. Urban leżący gdzieś w kącie i tak będzie mniejsza profanacją niż Kaczyński na Wawelu.
  • Odpowiedz
@#!$%@? W ogóle nie rozumiem tej sraczki o miejsce pochowania Urbana. Powązki to, poza aleją zasłużonych, zwykły komunalny cmentarz na którym Urban ma grobowiec rodzinny.
  • Odpowiedz
@kezioezio: gdybym kiedykolwiek dopchać się do władzy w Polsce, pomijając oczywiście rządy technokratyczne, to jedna z rzeczy obyczajowych w geście prywatnej zemsty na Kaczyńskiego, za jego życia wywalilbym truchło jego brata z Wawelu, zmienił nazwy ulic i placów z Kaczyńskiego lub Smoleńskiej na inne. Utopiłbym cała spuściznę związana z tym niestety już cyrkiem.
  • Odpowiedz
@kezioezio: xD. To sobie zadowoliłeś ego głupim postem pod wpisem na portalu ze smiesznymi obrazkami. Jednak miał troche wiecej osiagniec od ciebie, no i byl prezydentem RP. Troche szacunku.
  • Odpowiedz