Wpis z mikrobloga

@x51r Byłam dokładnie na tej diecie z trzy miesiące rok temu. Płaski brzuch, słony posmak w ustach, wypadające włosy i tyle. Na dłuższą metę nie polecam. Chyba, że się suplementujesz ultra.
@alma_: Suplementować to i tak zawsze trzeba bo w jedzeniu nie ma wystarczającej ilości witamin i minerałów z powodu masowej produkcji żywności by waga i zyski były max
@SarahC: Nie do końca, jak zjesz pół kilo mięsa z colą to będzie wołał jeszcze? Wątpię, chodzi o to że ludzie nie ogarniają że trzeba jeść jak najwięcej z niskim IG
@SarahC: IG liczy się całościowo z posiłku szach mat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to że cola nie przyśpieszy trawienia pół kilo mięsa to inna sprawa...Przy czym nie polecam spożywania jej, to jest przykład że największe znaczenie odżywcze ma ogólne IG dań
@navaare: co ty dziecko #!$%@?
jak masz organizm uzależniony od cukru to po zjedzeniu kilo ryżu nie przestaniesz potrzebować cukru
#!$%@? prościej się nie da tego wyjaśnić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wziąłem 1500, bo 2200 to za dużo, dobije czymś typu bigos, omlet itp.

@x51r: Jeśli nie jesteś warzywem co waży 60kg i tylko leży to spokojnie spalasz minimum te 2300kcal dziennie żyjąc. Jak dorzucisz do tego trochę ruchu to dieta z 2200kcal jest właśnie optymalną wartością aby jeszcze chudnąć ale zdrowo.
1500 to za duży deficyt aby go utrzymać przez dłuższy czas jak obecnie jesteś grubasem.
@SarahC:

Nie wiadomo za bardzo do czego odnosisz w tym co powiedziałem, także lepiej przestań p@dolić jak potłuczony, bo nie da się Ciebie zrozumieć chłopcze( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SarahC:

jak masz organizm uzależniony od cukru to po zjedzeniu kilo ryżu nie przestaniesz potrzebować cukru


Takimi tekstami z dupy możesz kazanie w klechostanie nawijać

Uzależnić się możesz od wielu rzeczy ale samo nie jedzenie słodyczy nie jest wystarczające żeby było trwałe.

Mówie o cukrach jako ogóle bez rozgraniczenia na proste i złożone / IG jest imbecylstwem
@SarahC: Kake przytkało to dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Ty p@dolisz coś o uzależnieniu a ja mówię o czym innym Idź nie gadaj z facetami bo nic z tego dla Ciebie nie wyniknie haha

W ogóle masz w p@dzie to co powiedziałem wcześniej, ale dla zacietrzewionej różowej to nie ważne co ktoś mówi
@navaare:

What causes addiction to sugar?

Eating sugar releases opioids and dopamine in our bodies. This is the link between added sugar and addictive behavior. Dopamine is a neurotransmitter that is a key part of the “reward circuit” associated with addictive behavior.