Wpis z mikrobloga

@navaare: What happens when you quit sugar?
It's during this early "sugar withdrawal" stage that both mental and physical symptoms have been reported – including depression, anxiety, brain fog and cravings, alongside headaches, fatigue and dizziness
@navaare: Why can't I stop eating sugar?

Many people regularly experience sugar cravings. Health professionals believe that this is one of the main reasons it can be so hard to stick to a healthy diet. Cravings are driven by your brain's need for a “reward” — not your body's need for food
@SarahC: Ale do Ciebie nie dociera że mówię o IG i sytości nie Twoich kłopotach z uzależnieniami od cukru? Rozumiesz tą perspektywę, nie sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na marginesie to daj jakieś badania opublikowane np z lancet a nie g@wno bez źródeł z bbc healthline czy innego syfu hahha
Ja jestem drugi miesiąc na keto. Chudnę powoli, jem mniej niż przed keto. Coraz rzadziej mam napady głodu że muszę się #!$%@?ć. Jestem mniej senny, mam więcej energii. Próbowałem kilka razy odchudzania i nawet miałem spore sukcesy na diecie niskokalorycznej (powrót do wcześniejszej wagi zajął mi kilka lat ok 5 lat).
Jak sobie przypomnę jak się męczyłem na innych dietach i jak normalnie czuję się na keto to żałuję tylko że nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niemorzliwe: Takie same efekty osiagnalbyś po prostu redukując ilość węgli o wysokim IG. Ale po co? Lepiej wstąpić do ketosekty i dziwić się, że się chudnie, skoro wykluczyło się z diety całą grupę potrzebnych organizmowi makroskładników.
@a5f5c1: Ok dobra wróciłem, szkolenia z wypadkowości drogowej zawsze są ciekawe w szczególności na etapie alkoholu xdd. Dobra to tak zaczynamy, wchodząc na keto organizm dokonuje pewnej adaptacji tj. musi zacząć czerpać energię nie z węgli tylko właśnie z tłuszczu. W związku z tym zmienia się cała flora w organizmie aby nie trawić węgli tylko tłuszcze i czerpać z nich energię. Aby proces ten odwrócić trzeba bardzo ale to bardzo powoli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@x51r: ile fachowców dietetyków. Tak. Testowałem brokuła miesiąc. Zszedłem z wagi 5 kilo. Po 3 miesiącach trzymam wagę. Wykopowe fachowcy się myla. :)