Wpis z mikrobloga

@Clefairy: oczywiście ze wyrabia keto dobre nawyki, widac ze nie masz pojecia co czytasz. Ludzie wreszcie na keto zaczynaja czytac etykiety, uswiadamiac sowie ile cukru, soli i chemii jest wpychane do pozornie malo przetworzonych produktow. Keto otwiera oczy na etykiety bo po prostu musisz je czytac zeby ci to keto dzialalo, a do tego z czasem zaglebiajac sie w keto zaczyna sie wybierac coraz prostsze produkty, coraz mniej przetworzone.
Efekt keto bierze się stąd, że żrąc samo mięso, jaja i inne tłuszczowo-białkowe produkty bardzo szybko się zamula i ma się dość jedzenia


@WezniePrzestrzeleCiKolano: efekt bierze sie stad ze chlebek i ziemniaczki zamulaja a po posilku keto nawet jak ma 2000kcal to chwile z 15 min posiedzisz i lekko przetrawisz i potem nawet nie czujesz ze cos duzego zjadles ciezkoscia na brzuchu tylko sama energia ktora masz na wszystko
@x51r: wez chlopie zjedz jak czlowiek ze 2500-3000kcal bo sie zameczysz i powiesz jak te pajace tutaj ze keto takie zle. xD o to chodzi w keto ze na poczatku nawet i 2-3 miesiace nie liczysz zupelnie kalorii bo nie maja znaczenia, #!$%@? te drozdzoweczki i jogurciki i zjedz jakies jajka orzechy i kawal miecha bo to jest zart jakis a nie keto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wybredny_Marian: ja jadłem brokuła przez 2 miesiące. Nie mam pojęcia jak oni to robią, ale niektóre żarcia mieli zajebiste, że nie mogłem przestać jeść, a niektóre to takie gówno że pies nie chciał tego jeść.
Ogólnie powinni wziąć na klatę to że są bieda pudełkami i nie próbować robić niczego z "fancy" produktami. Bo takie z reguły smakowały jak gówno z racji kijowej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Urajah: są badania, które pokazują, że cukry proste w niektórej formie zwiększają przyswajalność innych kalorii. Jest to spowodowane zwiększeniem powierzchni jelit. Odpuszczając właśnie słodkie napoje po jakimś czasie twoje jelita wracają do normalnej powierzchni i jeżeli nie zmienisz nawyków żywieniowych to powinieneś schudnąć nawet jeżeli będziesz spożywał tyle samo kalorii.
@x51r: Keto jest fajne, dobrze się czułem na takim jedzeniu i ma dużo zalet (dużo energii, brak ospałości, mało posiłków w ciągu dnia).

Ale ma też duże wady, które dla mnie są nie do przejścia w dłuższym wymiarze czasowym.
1. Działa dobrze, ale wtedy gdy się jej trzymasz w 100%, więc piwko czy burger co kilka dni jako odstępstwa odpadają, bo wypadasz z ketozy i minie trochę czasu zanim wrócisz.

2.