Wpis z mikrobloga

@Clefairy potwierdzam przytyłem (taki był cel) 6kg i wszystko straciłem po 2 miesiącach xD a walczyłem ponad pół roku żeby przytyć xDD także yebac siłownię i liczenie kalori wolę być chudy i szczęśliwy niż się katowac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@x51r: Po dziś dzień nie rozumiem po co pchają do każdej diety keto coś co odpowiada słodkiej przekąsce. Temu przyzwyczajeniu (jedzenia słodyczy) trzeba powiedzieć "nie" a nie dalej je pogłębiać. Deserek raz na jakiś czas a nie codziennie.
  • Odpowiedz
Keto działa tylko dlatego, że dla wielu ludzi to jest pierwszy raz kiedy faktycznie mają policzone kalorie.


@sierramikebravo: No i jednak jest to dieta restrykcyjna. Czasem po prostu brak pomysłu na posiłek i człowiek zje mniej lub opuści posiłek.

Ogólnie te wszystkie diety imho działają bardziej psychologicznie niż dlatego, że akurat taka mieszanka makrosów coś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ab6661: za dużo amatorów pcha się do zabawy #pdk gówno to twój komentarz jest warty, przez czytanie takich wypowiedzi ludzie tylko się zniechęcają, gratulacje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@x51r: zesrasz się, a nie zaadoptujesz się do keto na deficycie kalorycznym jeżeli jest to twoje pierwsze podejście do keto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@x51r: Keto działa tylko dlatego, że dla wielu ludzi to jest pierwszy raz kiedy faktycznie mają policzone kalorie.


@sierramikebravo: tak właśnie było XD
Pomińmy zupełnie to że odstawienie węgli wyprowadza organizm ze stanu uzależnienia od cukru (ze wszystkimi tego skutkami - w tym głównie zaburzeniami hormonów odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej masy ciała).
Pomińmy to że dla na keto (po zaadaptowaniu) utrzymanie deficytu kalorycznego jest 100x łatwiejsze niż bez
  • Odpowiedz
@sierramikebravo: No właśnie ja od wyznawców keto słyszałem, że nic nie trzeba liczyć, tylko węglowodany nisko trzymać. Efekt keto bierze się stąd, że żrąc samo mięso, jaja i inne tłuszczowo-białkowe produkty bardzo szybko się zamula i ma się dość jedzenia. Do tego stawia się barierę psychologiczną w postaci unikania słodyczy, napojów, pieczywa, fastfoodów. W efekcie czego żre się po prostu mniej i chudnie (a więcej cuchnie).

Keto dla osoby ze
  • Odpowiedz
@Clefairy czytałem całą masę badań, które mówiły że nadmiar cholesterolu nie wpływa znacząco na ryzyko zawału serca. Poza tym na keto można mieć niski
  • Odpowiedz