Wpis z mikrobloga

Różnica u mnie w sylwetce na przestrzeni lat treningu.
Na początku 15 lat - zaczynałem robić jakieś pompki itp waga jakieś 75-80 kg.
Kolejne zdjęcie już po tych 2-3 latach kalisteniki. Ważyłem 78 kg, miałem 37 w łapie. Kolejne zdjęcie kilka msc po rozpoczęciu trneingow na siłowni i przytyciu do 80 kilku kg.
Kolejne 2 zdjecia to jakies 87 kg wagi i trenowanie na silce około 1-1,5 roku. Ostatnie zdjecie teraz - nieco ponad 100 kg wagi, 22 lata - 4 lata treningów na silce.

Na drugim zdjęciu miałem w siadzie jakieś 80 kg, z 80-90 w ławie i może ze 110 w ciągu. Na ostatnim ponad 250 kg w przysiadzie, jakieś 170 na ławie i około 250 kg w martwym ciągu.

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan #mirkokoksy #trojboj #pokazforme
DywanTv - Różnica u mnie w sylwetce na przestrzeni lat treningu.
Na początku 15 lat -...

źródło: comment_1664892926Pfs6oiOQLoZHDaKYCQDm8p.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@DywanTv: nie rozumiem motywacji bycia większym nigdy. Na 2 zdjęciu najlepiej. Szczupły, wyrzeźbiony. Na 5 jak świnia. Sory, świnka. ( )
  • Odpowiedz
@kegnar: Czują się potężnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą duża sylwetka też jest ładna jak zredukujesz, ale mało praktyczna. Przy kalistenice waga ciała liczy się cały czas, bo ciężej jest cokolwiek robić kiedy ważysz +10kg. Ja np z podciągania się 10 razy na spokojnie nachwytem przy 80kg teraz przy 92kg dam radę może z 4 maks xd
a łatwiej zbudować mięśnie robiąc cykl bulk->cut, a im
  • Odpowiedz
@kegnar: Tak jeszcze dodam tylko od siebie, to ja czułem się źle ze swoim ciałem kiedy ważyłem 100kg, potem schudłem do 77-78 no i w sumie czułem się lepiej, ale nadal nie tak. Teraz jak ćwiczę, jestem tak zadowolony ze swojego ciała jak nigdy, a nawet zaburzenia odżywiania kompletnie zniknęły. W sumie chyba o to chodzi w chodzeniu na siłownię, w zaakceptowaniu swojej fizyczności i pracy nad nią, żeby ją
  • Odpowiedz