Wpis z mikrobloga

@Zjadlem_Babcie: Jedyny jej plus to że fajnie wyglada. Mega #!$%@? są tam zjazdy, kiepsko oznaczone i na tyle rzadko, że czasami trzeba zjechać na pasy dojazdowe kilka kilometrów przed faktycznym zjazdem :/
  • Odpowiedz
@Madex: to prawda, ale z kolei kierowcy często nie korzystają do końca z pasa rozbiegowego i można zyskać kilka minut takim manewrem trzymając się do końca prawego
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen Po co AOW? Wystarczyłoby dokończenie "małej" obwodnicy od wschodu czyli dosłownie kilkinastu kilometrów WOW, ale wielu PiSowców (np. Kurski) mieszka z tamtej strony Warszawy i wszystko zablokowane od kilku lat..
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: kiedyś jeździłem tamtędy średnio 1-2 razy w tygodniu w jedną i drugą stronę. Przez te pół roku ANI RAZU nie przejechałem tym odcinkiem na luzie, gdy nie było wypadku xD to jest tak absurdalne, że aż śmieszne. Tam był za każdym razem wypadek jak jechałem - czasem i 2 lub 3-4 na raz! Korek kosmiczny.

Z moich ówczesnych obserwacji wynikało, że najczęściej wypadek powodowali kierowcy, którzy nie wpuszczali samochodów z
  • Odpowiedz
Jeżdżenie S8 na odcinku z Bemowa do centrum w godzinach popołudniowych bardziej przypomina wyścigi Nascar niż jazdę autostrade. Latanie między pasami i prędkość wyścigowa
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: W skrócie, pewnie już ktoś napisał wyżej ale:

Z winy drogi:
- Zbudowana niezgodnie z przepisami, Węzły na drodze klasy S nie mogą być tak często
- Pomieszanie ruchu lokalnego z tranzytowym
- Brak alternatywy
- Przepustowość drogi niezgodna z zapotrzebowaniem

Z winy kierowców:
- Zapierdzielanie
- Brak współpracy z innymi, wciskanie się, nie wpuszczanie i brak chęci rozluźniania ruchu
- Szeryfowanie, czego skutkiem jest Korek 2x dłuższy.

Niestety, ale
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: nie czytajac odpowiedzi, ta trasa ma 2 powazne problemy:
1. tragicznie zaprojektowana, jak jedziesz spokojnie prawym pasem moze sie nagle okazac ze jestes na pasie do skretu
2. leci przez duze miasto, wiec sie czesto spotykaja ludzie co robia ktoras setke kilometrow tego dnia z tymi co pol godziny temu wstali i tocza sie do roboty dlubiac w nosie
  • Odpowiedz
zależy od odcinka. 90-100 jest momentami na ograniczeniach, ale i tak prują ponad 110 jak mają możliwość.


@Vladimir_Kotkov: dużo :o
w Niemczech na takiej trasie byłoby 80 a w godzinach szczytu 60 (na znakach zmiennej treści)
  • Odpowiedz
Dane z codziennej jazdy po 3-4h po Warszawie


@Aclyoneus: Policzyłeś również proporcje samochodów i twoje wnioski są obiektywne

gdzie bardziej zwraca sie uwage na konkretne przypadki.


@Aclyoneus: No, takie które cię #!$%@?ą najbardziej
  • Odpowiedz
Jest jakaś koncepcja #!$%@? ciężarówek z tej trasy?


@Zjadlem_Babcie: XD #!$%@? jak ja sie ciesze ze wyprowadzilem sje do Holandi i nie zyje juz miedzy idiotami. Wybej wszystkie auta z tej trasy i zostaw ta droge debilu tylko dla siebie.
  • Odpowiedz