Wpis z mikrobloga

  • 140
@kolestyp Ta a potem bys sie zesrał w spodnie bo polaczek się poskarzyl kolegom kozojebcom z maczetami xD dobrze chłop zrobił, olać tego odklejonego szczocha, oni są tam po to żeby robić cyrk na konfie a nie bawić w jakieś zakulisowe porachunki gangsterskie

Niech sobie gada polak i tak nie zmieni faktu że jest dosłownie #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@IIIlIII: jakbys nie zauwazyl to polak wlasnie mu grozi zeby nie robil zadnego cyrku na konfie, a szymool miekka faja nic nie zrobi bo inaczej go wyjebia z fejmu i nie bedzie pieniazkow + zwiekszenia zasiegow. Tak to jest jak jestes youtuberkiem i nic innego w zyciu nie potrafisz robic, musisz podkulac ogon przed takim szczekajacym knypkiem xD moze ty lubisz sobie dac pluc na ryj i byc wyzywany od cwelow,
  • Odpowiedz
@kolestyp Ja tam jestem w stanie go zrozumieć, pierwsza konfa, z polakiem jeszcze nic nie jest podpisane to po co mu dawać atencje. Odnoszę wrażenie że właśnie taki był plan aby zostawić awantury na ich walkę a polak zadowolony ze się słuchają jego zakazów xD Żadna tajemnica że Szymool nie jest jakimś patusem zabijaką i jakby coś dymił to głównie po to żeby Fame był zadowolony.

A z tym podkulaniem ogona, już
  • Odpowiedz
@0-0_0-0: i tak samo zastraszyl lub zmamil Wardege z afera budowlana i cala reszte zyniakow i innych. Wszyscy sie boja i milcza bo nie chca byc zaatakowani jak Ferrari czy zeby im mafia pruszkowska do drzwi nie zapukala.
Polak za te grozby i pomoc w ataku juz dawno do pudla powinien trafic. Mam nadzieje, ze ktos kto to krecil i wypuscil albo san Szymol zloza pozew i prokuratura go zalatwi. Grozby
  • Odpowiedz