Wpis z mikrobloga

CSL Pedals z Load Cell jako pierwszy upgrade z logitecha g920 i tamtejszych pedałów to dobry pomysł? Alternatywnie ekosystem MOZY z uwagi na lepszą cene i dostępność ale tam z tego co widziałem pedały są tragiczne jeśli chodzi o hamulec a narazie zależy mi jedynie na lepszych pedałach, sama kierownica od logitecha jest całkiem wystarczająca? Ktoś posiada te pedały fanateca albo przesiadał sie z pedałów logitecha na coś lepszego i ma jakieś opinie?
#simracing #fanatec #f1
  • 3
@kromeczek: Ja zmieniłem jakieś 2 lata temu pedały z logitecha na fanateca i polecam, bo zmiana jest zdecydowanie na lepsze, szczególnie jeżeli chodzi o hamulec. Warto jednak mieć na uwadze, że pedały fanateca są mniej stabilne, przy mocniejszym wciskaniu hamulca podnosi się przód, więc warto je do czegoś przywiercić (ja przywierciłem do podłogi). No i z minusów, to jeszcze potencjometry lubią się psuć. Nie wiem jak często, bo moje pedały są
@kromeczek: Pierwsze co kup to rig, do pedałów LC trzeba tyle siły włożyć że będzie ci wszystko latać. Sam tak zrobiłem i leżały w pudełku do czasu zakupu reszty sprzętu ( ͡° ͜ʖ ͡°)