Wpis z mikrobloga

Gram w God Of War (2018) i doszedłem do momentu, w którym spotkałem wielkiego "węża świata". Mam spory obszar po którym mogę pływać łódką i wykonywać jakieś pomniejsze zdania. To jest jedyny taki bardziej "otwarty obszar" w grze z pobocznymi zadaniami? W późniejszym czasie jeszcze jakieś będą?
#ps5
#ps4
#godofwar
  • 8
@KomendaGlownaPolicji: O kurde, no to na pewno zrobię tak jak napisałeś, bo szczerze mówiąc już mnie to trochę przeraziło. Zacząłem robić te zadania poboczne - robię jedno, a po ukończeniu go pojawia się kilka kolejnych i tak ciągle. Aż mi się Wiedźmin 3 zaczął przypominać, kiedy na siłę starałem się robić te wszystkie questy poboczne na początku gry.
@101101101: to cos ala centralny swiat z hubem, z niego przenosisz sie do kilku innych, bardziej skondensowanych na akcji lokacji ktore nie maja tylu pobocznych badziewi. ten swiatek centralny mozesz tam sobie z przymrozeniem oka traktowac, poszczegolne jego czesci tez sie odblokowuja z biegiem gry przez to ze poziom wody sie zmienia. jak chcesz to pyknij sobie pare mniejszych i wracaj do glownego watku. jak ktos czuje jakis przymus zeby kazde
Ale jak w ogóle iść wątkiem fabularnym? Póki co to ciągle od tego gnoma dostaje zadania, od jakiegoś ducha itd. obecniej od ducha żeby obalić posag Thora i właśnie jakiś smok do mnie zieje