Wpis z mikrobloga

@crazy_frog: ja jestem fanką jej mamy od lat i uwielbiam jej kolekcje modowe. Ja akurat nie jestem zwolenniczką „cekino-doro” i błyskotek, a jej mama ma stonowane ale na swoj sposób bardzo wymowne i indywidualne kolekcje. Nie będę pisała tu marki, bo wiadomo, że to Wykop jest (ʘʘ)
@crazy_frog: nie wiem czy kwestia sympatii czy #!$%@? ale u Szahiry to nie razi. Tzn. Matka jest sztos i też wygląda nawet lepiej od córki, ale z Hanką miałam totalny mindfuck. Mama wygląda rewelacyjnie i nie jest wcale zrobiona (a przynajmniej nie rzuca się to w oczy) a Hanka tak się skrzywdziła... Że jest między nimi jakaś totalna przepaść.
@natalle: Szczerze? Nie chciałabym mieć matki, która rywalizowałaby ze mną, która lepiej wygląda, matka powinna być matką a nie robić się na 20 lat młodszą, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, córka powinna rozkwitać a matka już przeżywała swoją młodość, jak dla mnie to obydwie wyglądają jakby nigdy nie miały matki tylko jakąś kolejną psiapsi, która może im odbić faceta aż strach przedstawić
@Opportunist: a jakby miała syna to może dobrze wyglądać? Nie podzielam opinii w ogóle. Matka nie przestaje być kobietą gdy staje się matką (córki, czy syna, łotewa). Jeśli lubi dobrze wyglądać, to niech dalej wygląda. I do siedemdziesiątki.
Nie widzę też rywalizacji w tym żadnej. Każda sobie...
Jeśli jednak jedna drugiej ryje banię że wygląda lepiej, to jest to problem z głową a nie wyglądem.

Jedyne z czym się mogę zgodzić
@natalle: Akurat matka Szahiry ma dredy a matka Hanki ma legginsy i topik z odkrytym pomarszczonym brzuchem na tych zdjęciach xD poza tym po Hance widać jak i po Szahirze, że taka matka im szkodzi, jakby było między nimi ok to Szahira nie miałaby problemów z nadwagą, nie została Miss w wieku 14 lat a Hanka nie nadużywała medycyny estetycznej bo nie miałyby poczucia, że muszą doścignąć matkę i zwrócić uwagę