Wpis z mikrobloga

Wielu szarlatanów PUA/REDPILLU twierdzi "ale przecież redpill to prawda, tylko te sztuczki działają dla facetów 7/10+ z wyglądu!!!"

Więc zdementujmy kolejny mit wyznawców czerwonych pigułek

Jeżeli ktoś twierdzi, że "coś" działa tylko na facetów 7-10/10 to znaczy, że to coś w ogóle nie działa xDD

Jeżeli to "coś" by działało to działałoby na facetów 1-6/10 w pierwszej kolejności, jeżeli nie działa na facetów 1-6/10 to w ogóle nie działa i jest to bezwartościowe!

Po prostu gdy podchodzi normalny facet 7/10 (normalny czyli domyślny schemat - bluepill) i zagaduje to laska jest nim zainteresowana, zauroczona. Dlaczego? No bo gość jest 7/10, dobry wygląd, geny, nie ważne co powiesz, ważne kto powie.

Gdy podchodzi facet 7/10 z pua-redpillowymi-sztuczkami to ona sobie myśli "co ten koleś #!$%@? za kocopoły, niech się zamknie, weźmie mnie do sypialni i zacznie ruchać, bo mnie głowa boli od jego #!$%@?". Kobiete irytuje to co mówi facet i te sztuczki, ale mimo to kobieta będzie śmiać się z jego nieciekawych żartów, bo robi to żeby udawać zainteresowaną reproduktorem wysokiej jakości 7/10, żeby nie polazł do innej. Kobieta nie odpuści okazji do spróbowania facetów z dobrymi genami. Dlatego właśnie często stoicie z boku i mówicie "on #!$%@? takie bzdury, a one są nim zafascynowane? Jak to możliwe?"

1. normalna osoba powie - to blackpill, liczy się wygląd, a to co powiesz nie ma znaczenia
2. szur redpillowiec/pua powie - PUŁA DZIAŁA, SZTUCZKI, U WO DZE NIE!!! To nie jego morda, on jest po prostu ALPHA ROMEO

Żeby lepiej zbadać to zjawisko zróbmy tablicę stanów:

Facet 7/10 normalny/bluepill - rucha
Facet 7/10 pua-sztuczki - rucha
Facet 4/10 normalny/bluepill - nie rucha
Facet 4/10 pua-sztuczki - nie rucha

Jak widzicie - korelacja jest prosta. To wygląd decyduje o tym że ruchasz czy wchodzisz w związki. Jest masa facetów 7/10 którzy nigdy nie słyszeli o pigułce, redpillu, PUA i ruchają, jak oni to robią? Dlaczego ci sami faceci 7/10 bluepillowi i 7/10 pua/redpillowi mają identyczne powodzenie wśród lasek? Dlaczego faceci brzydcy/niscy mimo doskonałej znajomości PUA/redpill kończą jako przegrywy/blackpillowcy i nie mają szans u kobiet?

Pytanie retoryczne.

Mają usta, ale nie mówią; oczy mają, ale nie widzą.

Mają uszy, ale nie słyszą; nozdrza mają, ale nie czują zapachu.

Mają ręce, lecz nie dotykają; nogi mają, ale nie chodzą; gardłem swoim nie wydają głosu.

Mają rozum i dowody naukowe na blackpill, ale świecie wierzą w #cope typu pua/redpill/mgtow


#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
  • 88
@Ytarka: Ja tam pokazuje posty niektórym znajomym spierdoksom, kilku z nich już zblackpillowałem dzięki temu mogą zająć się sobą zamiast płaszczyć się i #!$%@?ć fikołki przed p0lkami + jest to dla mnie forma spędzania czasu i dzielenia się przemyśleniami z innymi mirkami przez co zapominam o swojej mordzie 5/10
To chyba można nazwać tą słynną TE RA PIĄ tylko że w tym przypadku działa( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pozytywny_gosc: Każesz mi przestać ćpać, bo szydzę z waszego zaangażowania w ciągłe głoszenie nic niewnoszących, omówionych już tysiące razy kretyńskich teorii, jakiejkolwiek by one nie były. Nigdzie nie sugeruje, że moja różowa krecha ma jakikolwiek znaczenie w kontekście tego co myśle w tej sprawie. Gdybym była facetem pewnie byłabym jeszcze bardziej dosadna, bo teraz jak uderzę zbyt celnie w czułe miejsce takiego obłąkanego krula pierdów, od razu sypią się bomby o
@Ytarka: Realne konto: brak zainteresowań ze strony kobiet, Konto chada: w wuj zainteresowań ze strony kobiet. To nie jest dość jednoznaczny dowód, że patrzycie tylko na wygląd? xD

Dalej #!$%@?, jak zawsze zresztą. Nie pasuje obraz rzeczywistości, no to trzeba go zmienić xD Nigdy się nie odnosicie do problemów, poza odgórnym ocenianiem "a bo to i tamto", nigdy się nie skończy wasze #!$%@?