Wpis z mikrobloga

@Gaahl75: Imo najlepsze przekąski wysokobiałkowe:
-Puddingi np. Pilos (Lidl), Valio (m.in. Carrefour, Kaufand)
-Napoje np. Mullermilsch protein (ma ponad 300kcal, z 2x więcej od pozostałych), skyry pitne z Piątnicy, Vitanella z biedry i najbardziej op lidlowy Pilos - 35g białka (inne mają koło 25g)
-Batoniki np. GO ON, vitanella, bakkaland - dostępne wszędzie i większość ma ponad 10g białeczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
asmaokai - @Gaahl75: Imo najlepsze przekąski wysokobiałkowe:
-Puddingi np. Pilos (Lid...

źródło: comment_1664631243PEa8RvEGtgt7gfKI6AovHv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gaahl75: ja pomidorki takie male do kompa jak cos ogladam, bo mam nawyk #!$%@? czegos najczesciej czipsow, a tak to wsuwam te pomidorki, kalorii prawie nic to nie ma, albo papryke surowa pokrojona w plasterki
  • Odpowiedz
@bastianbastiante: Kvarg z piedry, w zależności od smaku od 9-11g białka na 100g, 0 tłuszczu i trochę węgli. Opakowanie ma 200g i w sumie 150 kcal, cena to 2zł z kartą moja biedronka. #!$%@? codziennie.

Ziemniaczki gotowe z biedry. Takie bez przypraw to 240 kcal/400g, ja zazwyczaj kupuje te z papryką, które mają ok. 400 kcal/400g. Wrzucone do piekarnika są świetnym źródłem węgli.

Cola zero/duże ilości wody .
  • Odpowiedz
@Gaahl75: Jak lubisz smak zerówek to Żatecky albo Carlsberg 0.0%. Oba mają 0g cukru, Żatecky ma w 100 ml 12 kcal z węgli, a Carlsberg chyba 16 kcal z węgli. Dużo zdrowsze od typowych napojów zero, fajnie nawadnia no i smakowo (przynajmniej dla mnie) zajebiste.
  • Odpowiedz