Wpis z mikrobloga

@olito: Ja to ogólnie mam tak, że kobiety z Indii brzydzą mnie do granic możliwości do tego stopnia, że nie wiem czy to już nie jest jakaś fobia bo jak ostatnio jedna siedziała koło mnie w samolocie to miałem lekki atak paniki xd wiec zgadzam się ze to najgorsza postać
  • Odpowiedz
Ona, Meredith i BJ Novak byli pisarzami tam, a role dostali z przypadku XD


@Urajah: ale co mnie to obchodzi jak ja nie mówię o tym ¯\_(ツ)_/¯ ja się nie zgadzam ze zdaniem, że jak się nie lubi jakiejś postaci to zawsze znaczy, że aktor jest dobry
  • Odpowiedz
@Urajah: chyba od samego początku, tzn od pierwszego sezonu w czołówce występuje Michael, Dwight, Jim, Pam i na końcu on, mimo że Ryan to postać raczej drugoplanowa.
Zawsze mam wrażenie, że jako producent wcisnął się tam na siłę
  • Odpowiedz
jak ja nie mówię o tym


@Limonene: To po co odpowiadasz na to zdanie, jak potem piszę ad rem XD

ja się nie zgadzam ze zdaniem, że jak się nie lubi jakiejś postaci to zawsze znaczy, że aktor jest dobry


@Limonene: Ogólnie ciężko jest obronić czegokolwiek gdzie jest użyte zawsze/nigdy XD W tym przypadku jeżeli celem jest zagranie kogoś irytującego (aka Kelly) i ta postać irytuje to znaczy, że gra
  • Odpowiedz
@Urajah: ja nawet nie oglądałam the office ¯\_(ツ)_/¯ odpowiedziałam tylko na komentarz jakiegoś wykopka, że nie można powiedzieć, że ktoś źle gra jeśli jego postać irytuje, bo to zawsze znaczy, że aktor jest dobry
  • Odpowiedz